ZÁPAS
30.08.22 | 1. kolo | Eunhye Lee | Chisa Hosonuma | 6-2, 6-3 | W15 Yeongwol | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Eunhye Lee | Chisa Hosonuma | |
1. podanie % | 29/46 (63%) | 34/57 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/29 (72%) | 20/34 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/17 (53%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 29/57 (51%) | 16/46 (35%) |
Vyhrané body celkom | 59/103 (57%) | 44/103 (43%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eunhye Lee | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eunhye Lee | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Eunhye Lee | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eunhye Lee | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Eunhye Lee | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Eunhye Lee | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Eunhye Lee | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eunhye Lee | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Eunhye Lee vs. Chisa Hosonuma - Vzájomné zápasy
30.08.22 | 1. kolo | Eunhye Lee | Chisa Hosonuma | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Yeongwol | tvrdý |
Eunhye Lee form & Chisa Hosonuma form
Eunhye Lee - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 finále | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 štvrťfinále | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Sunam Jeong | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Gio Jang | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Da Ye Kim | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Chisa Hosonuma - posledné zápasy
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Nanami Iwasa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Riko Kikawada | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Thasaporn Naklo | 6-1, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Kaho Kinoshita | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 7-5, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Nanari Katsumi | 0-6, 0-2, - Chisa Hosonuma - skreč | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Zara Larke | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Kanako Osafune | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Audrey Aulia | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Humera Baharmus | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-3, 2-1, Anastasia Sukhotina - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Anna Sedysheva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Elyse Tse | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Yatawee Chimchum | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Sue Li | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Minori Ishida | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ai Yamaguchi | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kuching - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Dabin Kim | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.23 1. kolo | vs. Jo-Leen Saw | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Mai Hontama | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Dabin Kim | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.22 1. kolo | vs. Han Hyeongju | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 3-6 | detail zápasu |