ZÁPAS
25.02.23 | semifinále | Eudice Wong Chong | Eva Vedder | 6-74, 6-4, 6-2 | W25 Santo | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Eudice Wong Chong | Eva Vedder | |
1. podanie % | 74/105 (70%) | 58/96 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 43/74 (58%) | 31/58 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/31 (39%) | 15/38 (39%) |
Vyhrané break-bally | 9/14 (64%) | 6/10 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 50/96 (52%) | 50/105 (48%) |
Vyhrané body celkom | 105/201 (52%) | 96/201 (48%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá | 5 | 6 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Eudice Wong Chong | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eudice Wong Chong | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Eudice Wong Chong | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Eudice Wong Chong | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eudice Wong Chong | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eudice Wong Chong | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eudice Wong Chong | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 2-5, 3-5, 3-6, 4-6 | ||
6-74 |
2 | ||
Eudice Wong Chong | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Eudice Wong Chong | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Eudice Wong Chong | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eudice Wong Chong | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eudice Wong Chong | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Eudice Wong Chong | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eudice Wong Chong | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Eudice Wong Chong | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eudice Wong Chong | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eudice Wong Chong | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Eudice Wong Chong vs. Eva Vedder - Vzájomné zápasy
25.02.23 | semifinále | Eudice Wong Chong | Eva Vedder | 6-74, 6-4, 6-2 | detail zápasu | W25 Santo | tvrdý |
Eudice Wong Chong form & Eva Vedder form
Eudice Wong Chong - posledné zápasy
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
23.04.24 kvalifik. | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-78, 7-5 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Kashiwa - tvrdý | ||||
01.04.24 kvalifik. | vs. Petra Hule | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Maegan Manasse | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Timea Babos | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. En Shuo Liang | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alja Senica | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-710 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Ena Shibahara | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Thasaporn Naklo | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Yue Yuan | - | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Kateryna Volodko | 7-65, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
19.10.23 1. kolo | vs. Qianhui Tang | 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Priscilla Hon | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
10.09.23 kvalifik. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 6-4, 7-68 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Xiaodi You | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Jil Teichmann | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 6-4, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
05.08.23 semifinále | vs. Valeria Savinykh | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Eva Vedder - posledné zápasy
Billie Jean - antuka | ||||
11.04.24 Rubber 1 | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.04.24 Rubber 1 | vs. Maria Garcia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.04.24 Rubber 1 | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - skreč | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
12.11.23 kvalifik. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 kvalifik. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | detail zápasu |