Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
10.02.00, 24 rokov
10.02.00, 24 rokov
Eszter Meri vs. Mila Mejic - Vzájomné zápasy
05.09.18 | kvalifik. | Eszter Meri | Mila Mejic | 6-3, 7-66 | detail zápasu | Szekesfehervar | antuka |
Eszter Meri form & Mila Mejic form
Eszter Meri - posledné zápasy
W75 Koper - antuka | ||||
16.04.24 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 7-63, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Lara Smejkal | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Terrassa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Emma Tothova | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Mio Mushika | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 7-62, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Costanza Traversi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Jana Vanik | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Julie Struplova | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Yoana Konstantinova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Luca Udvardy | 6-3, 5-7, 0-2, - Eszter Meri - skreč | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 7-68, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Victoria Kan | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Jana Bojovic | 6-0, 5-7, 10-5 | detail zápasu |
Mila Mejic - posledné zápasy
Szekesfehervar - antuka | ||||
05.09.18 kvalifik. | vs. Eszter Meri | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Natalia Pietras | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Lana Sipek | 3-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Milica Vujovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Sejla Agic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Anja Gal | 6-2, 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
23.07.18 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
19.07.18 2. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.18 1. kolo | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Ema Lazic | 7-64, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.18 kvalifik. | vs. Katarina Dukic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Andjela Reljic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Bianca Behulova | 6-3, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Andrijana Stoilkovic | 0-6, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
28.05.18 kvalifik. | vs. Rebeca Pereira | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Teodora Mitrovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 7-63, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Kaposvar - antuka | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Matea Mamic | 6-75, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Balatonboglar - antuka | ||||
30.04.18 kvalifik. | vs. Anna-Giulia Remondina | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Eva Siska | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
26.03.18 kvalifik. | vs. Vasiliki Karvouni | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Anais Gabriel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Piia Suomalainen | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Julia Nina Jankovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 3-6, 0-6 | detail zápasu |