ZÁPAS
08.02.21 | 2. kolo kval. | Eszter Meri | Elena-Teodora Cadar | 0-6, 6-1, 10-7 | W15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Eszter Meri vs. Elena-Teodora Cadar - Vzájomné zápasy
08.02.21 | 2. kolo kval. | Eszter Meri | Elena-Teodora Cadar | 0-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Eszter Meri form & Elena-Teodora Cadar form
Eszter Meri - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Emma Tothova | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Mio Mushika | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 7-62, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Costanza Traversi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Jana Vanik | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Julie Struplova | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Yoana Konstantinova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Luca Udvardy | 6-3, 5-7, 0-2, - Eszter Meri - skreč | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 7-68, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Victoria Kan | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Jana Bojovic | 6-0, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Natalia Slaba | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Elena-Teodora Cadar - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Julie Belgraver | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Aely Arai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Anna Sedysheva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Khruleva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Lara Salden | Lara Salden - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 finále | vs. Sandra Samir | 7-5, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 7-63 | detail zápasu |