ZÁPAS
26.04.23 | 1. kolo | Esther Lopez Alcaraz | Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 6-3 | W15 Telde | antuka |
ŠTATISTIKY
Esther Lopez Alcaraz | Anouck Vrancken Peeters | |
1. podanie % | 39/50 (78%) | 35/70 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/39 (59%) | 16/35 (46%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/11 (45%) | 12/35 (34%) |
Vyhrané break-bally | 7/17 (41%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 42/70 (60%) | 22/50 (44%) |
Vyhrané body celkom | 70/120 (58%) | 50/120 (42%) |
Dvojchyby | 5 | 17 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Anouck Vrancken Peeters | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Esther Lopez Alcaraz | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Anouck Vrancken Peeters | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Esther Lopez Alcaraz | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Anouck Vrancken Peeters | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Esther Lopez Alcaraz | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Anouck Vrancken Peeters | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Esther Lopez Alcaraz | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Anouck Vrancken Peeters | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Esther Lopez Alcaraz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Anouck Vrancken Peeters | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Esther Lopez Alcaraz | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Anouck Vrancken Peeters | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Esther Lopez Alcaraz | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Anouck Vrancken Peeters | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Esther Lopez Alcaraz | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Anouck Vrancken Peeters | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Esther Lopez Alcaraz | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
Španielsko
01.03.99, 25 rokov
01.03.99, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Esther Lopez Alcaraz vs. Anouck Vrancken Peeters - Vzájomné zápasy
26.04.23 | 1. kolo | Esther Lopez Alcaraz | Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Telde | antuka |
Esther Lopez Alcaraz form & Anouck Vrancken Peeters form
Esther Lopez Alcaraz - posledné zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 5-7, 6-2, 0-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Wozuko Mdlulwa | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Maria Andrienko | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Martina Medina Hernandez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Mariia Medvedieva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 7-5, Laia Petretic - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Tian Jialin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Beatrice Zucca | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Sophy Stefan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Silvia Alejo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Sara Conde | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Bela Tamhankar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
W25+H Tauste - tvrdý | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Vasanti Shinde | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexia Gonzalez Galino | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Abigail Amos | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Polina Kuharenko | 3-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Lykke Lindorff | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.12.22 kvalifik. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Silvia Alejo | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Anouck Vrancken Peeters - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Sandra Samir | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Merna Refaat | 4-6, 6-0, Merna Refaat - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Laura Samsonova | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Varvara Bernovich | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Anna Sedysheva | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Prisca Abbas | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Karina Hofbauer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Alisa Kummel | 4-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Lilli Tagger | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Diana Yakovleva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-2, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Gio Jang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Kristiana Sidorova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Anna Sedysheva | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Klara Veldman | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
03.09.23 finále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-72, 4-6 | detail zápasu |