ZÁPAS
07.05.23 | 1. kolo kval. | Estella Jaeger | Anastasia Komkina | 6-0, 2-0, - skreč | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Nemecko
29.04.00, 23 rokov
29.04.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
10.12.03, 20 rokov
10.12.03, 20 rokov
Estella Jaeger vs. Anastasia Komkina - Vzájomné zápasy
07.05.23 | 1. kolo kval. | Estella Jaeger | Anastasia Komkina | 6-0, 2-0, Anastasia Komkina - skreč | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Estella Jaeger form & Anastasia Komkina form
Estella Jaeger - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lidia Encheva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 1-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Jana Kareisova | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Gozde Turhan | 2-6, 1-2, - Estella Jaeger - skreč | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Antolini | 6-2, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-0, 2-0, Anastasia Komkina - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Vaishnavi Adkar | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Aysegul Mert | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Rinko Matsuda | 6-4, 0-6, 13-15 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Kristina Mrazikova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-3, 5-7, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Mouna Bouzgarrou | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Vanessa Ersoz | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Liubov Demidova | 2-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Anet Angelika Koskel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Tai Martin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lawrence - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Rushri Wijesundera | 6-2, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Anastasia Komkina - posledné zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Tianmi Mi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Nehir Ertan | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Eda Numanoglu | 1-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Avataneo | 6-2, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Marion Viertler | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Wenfei Yu | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-4, 2-0, Nikol Mishieva - skreč | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Ariana Gogulina | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Tasha Cacciato | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Kamila Kashaeva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 0-6, 0-2, - Anastasia Komkina - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Rachele Elisa Zingale | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 0-6, 0-6 | detail zápasu |