ZÁPAS
08.10.21 | štvrťfinále | Eri Shimizu | Xin Tong Wang | 6-0, 6-0 | W15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Eri Shimizu | Xin Tong Wang | |
1. podanie % | 35/48 (73%) | 34/45 (76%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/35 (66%) | 12/34 (35%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/13 (62%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 0/9 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/45 (64%) | 17/48 (35%) |
Vyhrané body celkom | 60/93 (65%) | 33/93 (35%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Eri Shimizu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Xin Tong Wang | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eri Shimizu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Xin Tong Wang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Eri Shimizu | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Xin Tong Wang | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Eri Shimizu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Xin Tong Wang | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eri Shimizu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Xin Tong Wang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eri Shimizu | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Xin Tong Wang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Čína
06.02.04, 20 rokov
06.02.04, 20 rokov
Eri Shimizu vs. Xin Tong Wang - Vzájomné zápasy
08.10.21 | štvrťfinále | Eri Shimizu | Xin Tong Wang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Eri Shimizu form & Xin Tong Wang form
Eri Shimizu - posledné zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Yexin Ma | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Monique Barry | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Christina Dodaj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Saki Imamura | 6-4, 3-6, 7-67 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Polina Kudermetova | 6-72, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-0, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Talia Gibson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Petra Hule | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-63, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Tamira Paszek | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Sofia Johnson | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Xin Tong Wang - posledné zápasy
W15 Champaign - tvrdý I. | ||||
10.11.23 semifinále | vs. Gina Marie Dittmann | 7-5, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.11.23 štvrťfinále | vs. Rhiann Newborn | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Ashton Bowers | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Kelly Keller | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Kristina Penickova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Meiqi Guo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Yu Shan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Le Yi Liu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Yehua Zhou | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Xue Cao | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Ruixi Zhang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Na Dong | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Kyoka Kubo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Zhuoma Ni Ma | 7-62, 4-1, Zhuoma Ni Ma - skreč | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Zhenghua Xiao | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Yixin Zhang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Shiyu Ye | 3-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Yiming Dang | 1-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
04.06.23 2. kolo kval. | vs. Xiaoyan Xue | 6-2, 1-0, Xiaoyan Xue - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
23.11.21 kvalifik. | vs. Youmi Zhuoma | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Giulia Barberini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Zongyu Li | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, Eudice Wong Chong - skreč | detail zápasu | |
16.11.21 kvalifik. | vs. Yujiao Che | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.21 1. kolo kval. | vs. Rina Hosni | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 1-6 | detail zápasu |