ZÁPAS
16.06.18 | semifinále | Eri Shimizu | Ho Ching Wu | 7-62, 4-0, - skreč | Gyeongsan | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Eri Shimizu | Ho Ching Wu | |
1. podanie % | 40/55 (73%) | 32/50 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/40 (63%) | 17/32 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/15 (53%) | 9/18 (50%) |
Vyhrané break-bally | 3/3 (100%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 24/50 (48%) | 22/55 (40%) |
Vyhrané body celkom | 57/105 (54%) | 48/105 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Eri Shimizu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ho Ching Wu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
1-1 | Ho Ching Wu | |
0-0, 15-40 | ||
1-2 | Ho Ching Wu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eri Shimizu | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
Eri Shimizu | 2-3 | |
0-0, 40-30 | ||
Eri Shimizu | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Ho Ching Wu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eri Shimizu | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Ho Ching Wu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eri Shimizu | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Ho Ching Wu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eri Shimizu | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
0-0 | Ho Ching Wu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Ho Ching Wu | |
Eri Shimizu | 2-0 | |
0-0, 40-0, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Eri Shimizu | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Ho Ching Wu | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Eri Shimizu vs. Ho Ching Wu - Vzájomné zápasy
16.06.18 | semifinále | Eri Shimizu | Ho Ching Wu | 7-62, 4-0, Ho Ching Wu - skreč | detail zápasu | Gyeongsan | tvrdý |
Eri Shimizu form & Ho Ching Wu form
Eri Shimizu - posledné zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Yexin Ma | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Monique Barry | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Christina Dodaj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Saki Imamura | 6-4, 3-6, 7-67 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Polina Kudermetova | 6-72, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-0, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Talia Gibson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Petra Hule | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-63, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Tamira Paszek | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Sofia Johnson | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Ho Ching Wu - posledné zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. I-Hsuan Cho | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yui Chikaraishi | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Riko Kikawada | 7-5, 4-3, Riko Kikawada - skreč | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Annemarie Lazar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Pawinee Ruamrak | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yiming Dang | 1-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mia Slama | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Maya Joint | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo | vs. Renee Zhang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Yanni Liu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Nanari Katsumi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Zijun Jiang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jiumeng Liu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sunam Jeong | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Na Hyun Kang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Soo Ha Jang | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Dayeon Back | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Kayo Nishimura | 6-3, 6-1 | detail zápasu |