ZÁPAS
11.08.20 | 1. kolo | Emma Raducanu | Eliz Maloney | 6-0, 6-2 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Emma Raducanu | 0-0 | |
0-0, 30-15, 40-30 | ||
1-0 | Eliz Maloney | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Emma Raducanu | 2-0 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Eliz Maloney | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
Emma Raducanu | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
5-0 | Eliz Maloney | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Emma Raducanu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
1-0 | Eliz Maloney | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Emma Raducanu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
3-0 | Eliz Maloney | |
0-0 | ||
Emma Raducanu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-1 | Eliz Maloney | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Emma Raducanu | 5-1 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
5-2 | Eliz Maloney | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Emma Raducanu vs. Eliz Maloney - Vzájomné zápasy
11.08.20 | 1. kolo | Emma Raducanu | Eliz Maloney | 6-0, 6-2 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Emma Raducanu form & Eliz Maloney form
Emma Raducanu - posledné zápasy
Stuttgart - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Angelique Kerber | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
13.04.24 | vs. Diane Parry | 4-6, 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
12.04.24 | vs. Caroline Garcia | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
11.03.24 3. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.03.24 2. kolo | vs. Dayana Yastremska | 4-0, Dayana Yastremska - skreč | detail zápasu | |
07.03.24 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Ons Jabeur | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Marie Bouzkova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Yafan Wang | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Shelby Rogers | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Elina Svitolina | 7-65, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
14.03.23 4. kolo | vs. Iga Swiatek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.23 3. kolo | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.23 2. kolo | vs. Magda Linette | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.23 1. kolo | vs. Danka Kovinic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.23 2. kolo | vs. Cori Gauff | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
16.01.23 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
05.01.23 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 6-0, 5-7, 0-0, - Emma Raducanu - skreč | detail zápasu | |
03.01.23 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Ostrava - tvrdý I. | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Daria Kasatkina | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
24.09.22 semifinále | vs. Jelena Ostapenko | 6-4, 3-6, 0-3, - Emma Raducanu - skreč | detail zápasu | |
23.09.22 štvrťfinále | vs. Magda Linette | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.09.22 2. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
21.09.22 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Portoroz - tvrdý | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 5-7, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.22 1. kolo | vs. Dayana Yastremska | 6-2, 5-3, Dayana Yastremska - skreč | detail zápasu |
Eliz Maloney - posledné zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Shuqian Xu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hephzibah Oluwadare | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Joanna Garland | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 1-2, - Eliz Maloney - skreč | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
05.05.23 štvrťfinále | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 6-75, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Pretoria - tvrdý | ||||
13.03.23 kvalifik. | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Carle Botha | 6-4, 6-3 | detail zápasu |