ZÁPAS
22.11.22 | 1. kolo | Emma Mazzoni | Sylvia Schenck | 6-1, 6-1 | W15 Santo | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Emma Mazzoni | Sylvia Schenck | |
1. podanie % | 26/39 (67%) | 26/42 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/26 (92%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/13 (46%) | 5/16 (31%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/42 (62%) | 9/39 (23%) |
Vyhrané body celkom | 56/81 (69%) | 25/81 (31%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
Francúzsko
15.10.98, 25 rokov
12 440 $
15.10.98, 25 rokov
12 440 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
27.01.64, 60 rokov
72 978 $
27.01.64, 60 rokov
72 978 $
Emma Mazzoni vs. Sylvia Schenck - Vzájomné zápasy
22.11.22 | 1. kolo | Emma Mazzoni | Sylvia Schenck | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Santo | tvrdý |
Emma Mazzoni form & Sylvia Schenck form
Emma Mazzoni - posledné zápasy
W15 Montreal - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Kolie Allen | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Brossard - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anna Frey | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Leila Fabbri | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Lana Stanisic | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Lucie Petruzelova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Tara Malik | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Jada Hart | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Montemor - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Eva Alvarez Sande | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Jeline Vandromme | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Arcadia - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo kval. | vs. Kate Fakih | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý I. | ||||
06.02.23 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Carolina Mesquita | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Tiffany William | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
25.11.22 2. kolo | vs. Ruxandra Schech | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Sylvia Schenck - posledné zápasy
W60 Sumter - tvrdý | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Tiffany William | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
15.01.23 kvalifik. | vs. Rebecca Fiedler | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo | vs. Nehanda Thomias | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Brenda Yoris | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Emma Mazzoni | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Macon - tvrdý | ||||
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Shatoo Mohamad | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Orlando - tvrdý | ||||
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Palm - antuka | ||||
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Price | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60+H Irapuato - tvrdý | ||||
08.03.22 1. kolo | vs. Francesca Di Lorenzo | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.22 kvalifik. | vs. Ana Paula Martinez Mora | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
10.12.21 štvrťfinále | vs. Olivia Lincer | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.12.21 2. kolo | vs. Feidi Abreu | 6-2, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
07.12.21 1. kolo | vs. Antonia Samudio | 1-6, Antonia Samudio - skreč | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Olivia Lincer | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Evansville - tvrdý | ||||
13.07.21 1. kolo kval. | vs. Kelly Williford | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Alexandra Riley | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
14.01.20 1. kolo | vs. Epiphany Turner | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Catalina Pella | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Andrea Duva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Steffi Carruthers | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Granby - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo kval. | vs. Haley Giavara | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sumter - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
24.04.19 1. kolo kval. | vs. Mathilde Robine | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
24.04.19 kvalifik. | vs. Stephanie Kent | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Vanesa Pappa | 2-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
09.01.19 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tacarigua - tvrdý | ||||
06.05.18 kvalifik. | vs. Kayla Rizzolo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Petit Bourg - tvrdý | ||||
15.01.18 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Fort De - tvrdý | ||||
10.01.18 2. kolo | vs. Emily Appleton | 0-6, 0-6 | detail zápasu |