Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
29.11.94, 29 rokov
13 684 $
29.11.94, 29 rokov
13 684 $
Emma Lene vs. Louise Lampla - Vzájomné zápasy
02.11.20 | 2. kolo kval. | Emma Lene | Louise Lampla | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Castellon | antuka |
17.02.16 | 1. kolo | Emma Lene | Louise Lampla | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Emma Lene form & Louise Lampla form
Emma Lene - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | - | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Marie Benoit | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Dalila Spiteri | 7-63, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-71, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Manon Leonard | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Brandy Mina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Maria Mateas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Isabelle Boulais | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Lian Tran | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Audrey Moutama | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
21.12.23 štvrťfinále | vs. Lena Papadakis | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Valery Gynina | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Valeriya Strakhova | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Love-Star Alexis | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
16.11.23 3. kolo | vs. Maria Mateas | 6-4, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Lilian Poling | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
11.11.23 štvrťfinále | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.23 3. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Olivia Lincer | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Francesca Jones | 6-75, 3-4, - Emma Lene - skreč | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Katherine Barnes | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Imogen Haddad | 3-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Louise Lampla - posledné zápasy
W15 Madrid - antuka | ||||
07.12.20 1. kolo kval. | vs. Vitoria Solis Urdiales | 6-2, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Blanca Alvarez Rojas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Platja - antuka | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Oeiras - antuka | ||||
18.08.20 kvalifik. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.08.20 2. kolo kval. | vs. Fiona Codino | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Beatriz Casaca | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Tiscornia | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Josephine Boualem | 6-3, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Julia Lovqvist | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Dijon - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Madrid - tvrdý | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Jovana Babic | 6-3, 6-2 | detail zápasu |