ZÁPAS
31.07.19 | 1. kolo | Emily Welker | Ayline Esina Samardzic | 6-0, 6-0 | W15 Dublin | koberec |
ŠTATISTIKY
Emily Welker | Ayline Esina Samardzic | |
1. podanie % | 21/30 (70%) | 21/33 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/21 (90%) | 6/21 (29%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/9 (78%) | 2/12 (17%) |
Vyhrané break-bally | 6/6 (100%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/33 (76%) | 4/30 (13%) |
Vyhrané body celkom | 51/63 (81%) | 12/63 (19%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Emily Welker | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ayline Esina Samardzic | |
0-0, 30-0 | ||
Emily Welker | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Ayline Esina Samardzic | |
Emily Welker | 5-0 | |
0-0, 15-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Ayline Esina Samardzic | |
0-0 | ||
Emily Welker | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, A-40 | ||
2-0 | Ayline Esina Samardzic | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Emily Welker | 3-0 | |
0-0, 15-0 | ||
4-0 | Ayline Esina Samardzic | |
Emily Welker | 5-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
10.11.02, 21 rokov
10.11.02, 21 rokov
Emily Welker vs. Ayline Esina Samardzic - Vzájomné zápasy
31.07.19 | 1. kolo | Emily Welker | Ayline Esina Samardzic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Dublin | koberec |
31.07.19 | 1. kolo | Emily Welker | Ayline Esina Samardzic | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Emily Welker form & Ayline Esina Samardzic form
Emily Welker - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.11.23 finále | vs. Carson Branstine | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Selina Dal | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Chengyiyi Yuan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Luise Reisel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Carson Branstine | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Marija Semenistaja | 4-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Mika Stojsavljevic | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Aimee Knowles | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Marine Szostak | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Imogen Haddad | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.09.23 štvrťfinále | vs. Viola Turini | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Samira De Stefano | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Lian Tran | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Eszter Meri | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Marina Markina | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
17.06.23 semifinále | vs. Melisa Ercan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.06.23 štvrťfinále | vs. Sophia Biolay | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Veronika Podrez | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 6-0, 7-67 | detail zápasu |
Ayline Esina Samardzic - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. On Yu Choi | 7-5, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 6-4, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Malene Helgo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Jiumeng Liu | 7-5, 2-6, 10-2 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Anjali Kotecha | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Irina Balus | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Shakhzoda Asimova | 2-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. A Young Jang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Theodora Stancescu | 3-6, 7-5, 12-10 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mariella Thamm | 2-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Danique Havermans | 6-3, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Anna Sedysheva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Cindy Langlais | 7-5, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Sophia Ksandinov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Hanna Vinahradava | 1-6, - Ayline Esina Samardzic - skreč | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Rachele Elisa Zingale | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Marcella Dessolis | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 7-61, 6-4 | detail zápasu |