ZÁPAS
30.10.19 | 1. kolo | Ellen Allgurin | Polina Bakhmutkina | 6-1, 6-3 | W15 Stockholm | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Ellen Allgurin | Polina Bakhmutkina | |
1. podanie % | 33/54 (61%) | 52/58 (90%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/33 (64%) | 20/52 (38%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/21 (57%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 35/58 (60%) | 21/54 (39%) |
Vyhrané body celkom | 68/112 (61%) | 44/112 (39%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esá | 5 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Ellen Allgurin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Polina Bakhmutkina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ellen Allgurin | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
3-0 | Polina Bakhmutkina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Ellen Allgurin | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-1 | Polina Bakhmutkina | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Ellen Allgurin | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Polina Bakhmutkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ellen Allgurin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Polina Bakhmutkina | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Ellen Allgurin | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40 | ||
Ellen Allgurin | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-A[BP] | ||
4-2 | Polina Bakhmutkina | |
0-0 | ||
Ellen Allgurin | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Polina Bakhmutkina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ellen Allgurin vs. Polina Bakhmutkina - Vzájomné zápasy
30.10.19 | 1. kolo | Ellen Allgurin | Polina Bakhmutkina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W15 Stockholm | tvrdý I. |
Ellen Allgurin form & Polina Bakhmutkina form
Ellen Allgurin - posledné zápasy
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Lou Adler | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Petra Januskova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-1, 6-73, 8-10 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.19 štvrťfinále | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.19 2. kolo | vs. Corina Mader | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Chiara Catini | 6-73, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.19 kvalifik. | vs. Olivia Malm | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Helena Narmont | 2-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Julita Saner | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Navi Mumbai - tvrdý | ||||
18.12.17 1. kolo kval. | vs. Sai Chamarthi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.12.17 kvalifik. | vs. Olga Doroshina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
11.12.17 kvalifik. | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Erin Routliffe | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Solapur - tvrdý | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Ana Veselinovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
06.11.17 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Cairns - tvrdý | ||||
12.10.17 2. kolo | vs. Abigail Tere-Apisah | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.17 1. kolo | vs. Anne-Marie Medcalf | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-0, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.17 kvalifik. | vs. Jane Stewart | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Elizabeth James | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Masa Jovanovic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
24.07.17 kvalifik. | vs. Arantxa Rus | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.07.17 1. kolo kval. | vs. Polina Monova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
19.07.17 1. kolo | vs. Akiko Omae | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Polina Bakhmutkina - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 7-62, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Johanna Silva | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 3-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Yasmine Kabbaj | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Martyna Kubka | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 6-2, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 7-5, 7-614 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Stacey Fung | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Polina Pavlova | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sude Ince | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Rachele Elisa Zingale | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-3 | detail zápasu |