Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
31.08.00, 23 rokov
18 770 $
31.08.00, 23 rokov
18 770 $
Ellen Allgurin vs. Arabella Koller - Vzájomné zápasy
18.11.19 | 2. kolo kval. | Ellen Allgurin | Arabella Koller | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Ellen Allgurin form & Arabella Koller form
Ellen Allgurin - posledné zápasy
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Lou Adler | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Petra Januskova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-1, 6-73, 8-10 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.19 štvrťfinále | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.19 2. kolo | vs. Corina Mader | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Chiara Catini | 6-73, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.19 kvalifik. | vs. Olivia Malm | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Helena Narmont | 2-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Julita Saner | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Navi Mumbai - tvrdý | ||||
18.12.17 kvalifik. | vs. Olga Doroshina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.17 1. kolo kval. | vs. Sai Chamarthi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Erin Routliffe | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
11.12.17 kvalifik. | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Solapur - tvrdý | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Ana Veselinovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
06.11.17 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Cairns - tvrdý | ||||
12.10.17 2. kolo | vs. Abigail Tere-Apisah | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.17 1. kolo | vs. Anne-Marie Medcalf | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-0, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Elizabeth James | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.17 kvalifik. | vs. Jane Stewart | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Masa Jovanovic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
24.07.17 kvalifik. | vs. Arantxa Rus | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.07.17 1. kolo kval. | vs. Polina Monova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
19.07.17 1. kolo | vs. Akiko Omae | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Arabella Koller - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ohunene Comfort Yakubu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anna Petkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 6-710 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Yuno Kitahara | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Hina Inoue | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 3-1, Xenia Bandurowska - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Evgeniya Burdina | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Sophia Biolay | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Stefania Bojica | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | detail zápasu |