ZÁPAS
23.10.22 | 1. kolo kval. | Elizaveta Shebekina | Basak Eraydin | 7-64, 6-1 | W25 Istanbul | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Rusko
19.10.03, 20 rokov
19.10.03, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Elizaveta Shebekina vs. Basak Eraydin - Vzájomné zápasy
23.10.22 | 1. kolo kval. | Elizaveta Shebekina | Basak Eraydin | 7-64, 6-1 | detail zápasu | W25 Istanbul | tvrdý I. |
Elizaveta Shebekina form & Basak Eraydin form
Elizaveta Shebekina - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Haine Ogata | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Dariia Monakhova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Ademi Amankeldi | 6-1, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Anastasiya Krymkova | 6-75, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Zoziya Kardava | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Aiya Myrzakulova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lya Fernandez | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Arabella Koller | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Karina Jumazhanova | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Polina Leykina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 5-7, 6-4, 2-2, Alyssa Reguer - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 0-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.06.23 štvrťfinále | vs. Kristina Paskauskas | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 7-5, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Giulia Paterno | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Vanessa Hull | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 5-7, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Louise Kwong | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Basak Eraydin - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Anja Stankovic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Anna Kartseva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Gresi Bajri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Joelle Steur | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Marina Lubsheva | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 semifinále | vs. Jana Bojovic | - Basak Eraydin - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
09.12.23 štvrťfinále | vs. Ksenia Laskutova | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
09.12.23 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Zakharova | 7-65, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Katie Swan | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.04.23 semifinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 3-6 | detail zápasu |