ZÁPAS
25.10.21 | 1. kolo kval. | Elizaveta Shebekina | Aleksandra Pospelova | 7-64, 6-1 | W25 Karaganda | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Elizaveta Shebekina | Aleksandra Pospelova | |
1. podanie % | 48/65 (74%) | 56/84 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/48 (65%) | 30/56 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/17 (35%) | 10/28 (36%) |
Vyhrané break-bally | 6/15 (40%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 44/84 (52%) | 28/65 (43%) |
Vyhrané body celkom | 81/149 (54%) | 68/149 (46%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Elizaveta Shebekina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Elizaveta Shebekina | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elizaveta Shebekina | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elizaveta Shebekina | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Elizaveta Shebekina | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elizaveta Shebekina | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elizaveta Shebekina | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Elizaveta Shebekina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Elizaveta Shebekina | 1-0 | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Elizaveta Shebekina | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elizaveta Shebekina | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Rusko
19.10.03, 20 rokov
19.10.03, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Elizaveta Shebekina vs. Aleksandra Pospelova - Vzájomné zápasy
25.10.21 | 1. kolo kval. | Elizaveta Shebekina | Aleksandra Pospelova | 7-64, 6-1 | detail zápasu | W25 Karaganda | tvrdý I. |
Elizaveta Shebekina form & Aleksandra Pospelova form
Elizaveta Shebekina - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Haine Ogata | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Dariia Monakhova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Ademi Amankeldi | 6-1, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Anastasiya Krymkova | 6-75, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Zoziya Kardava | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Aiya Myrzakulova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lya Fernandez | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Arabella Koller | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Karina Jumazhanova | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Polina Leykina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 5-7, 6-4, 2-2, Alyssa Reguer - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 0-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.06.23 štvrťfinále | vs. Kristina Paskauskas | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 7-5, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Giulia Paterno | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Vanessa Hull | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 5-7, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Louise Kwong | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Aleksandra Pospelova - posledné zápasy
W25 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, - Aleksandra Pospelova - skreč | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mariam Atia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 4-6, 7-61, 10-7 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.06.23 2. kolo | vs. Mana Kawamura | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-610, 6-4 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Katerina Stewart | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Amelia Waligora | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Meiling Wang | 5-7, 4-6 | detail zápasu |