Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
06.05.02, 21 rokov
06.05.02, 21 rokov
Polina Golubovskaya vs. Elizaveta Dementyeva - Vzájomné zápasy
28.08.18 | 1. kolo | Elizaveta Dementyeva | Polina Golubovskaya | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Moscow | antuka |
Polina Golubovskaya form & Elizaveta Dementyeva form
Polina Golubovskaya - posledné zápasy
W25 Minsk - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Namangan - tvrdý | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-2, - Polina Golubovskaya - skreč | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Bichurina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.19 2. kolo | vs. Shanshan Guo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.19 1. kolo | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.02.19 kvalifik. | vs. Hanna Sokal | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Shanshan Guo | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.19 1. kolo | vs. Linnea Malmqvist | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.19 2. kolo | vs. Anna Pribylova | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.19 1. kolo | vs. Shanshan Guo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Karin Kennel | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
03.11.18 semifinále | vs. Marta Lesniak | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.18 štvrťfinále | vs. Ipek Oz | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.11.18 2. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.18 kvalifik. | vs. Adriana Senkarova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Elizaveta Dementyeva | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Elena Malygina | 5-7, 6-0, 6-710 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Polina Nazarchuk | 0-5, - Polina Golubovskaya - skreč | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
01.08.18 2. kolo | vs. Maria Timofeeva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.18 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Luca Nagymihaly | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 0-6, 1-3, - Polina Golubovskaya - skreč | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
26.06.18 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Elizaveta Dementyeva - posledné zápasy
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Daria Kudashova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Anna Chekanskaya | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Marina Timofeeva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Sabine Rutlauka | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 6-4, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
30.11.20 1. kolo kval. | vs. Mercan Saygi | Mercan Saygi - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Arina Solomatina | 6-3, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Alija Merdeeva | 5-7, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anna Davydova | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Kseniya Yersh | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Kristina Sorokolet | 6-714, 1-6 | detail zápasu |