Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Grécko
30.07.02, 21 rokov
30.07.02, 21 rokov
Eliz Maloney vs. Nefeli Zafeiri - Vzájomné zápasy
08.11.20 | 1. kolo kval. | Eliz Maloney | Nefeli Zafeiri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Eliz Maloney form & Nefeli Zafeiri form
Eliz Maloney - posledné zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Shuqian Xu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hephzibah Oluwadare | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Joanna Garland | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 1-2, - Eliz Maloney - skreč | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
05.05.23 štvrťfinále | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 6-75, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Pretoria - tvrdý | ||||
13.03.23 kvalifik. | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Carle Botha | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Nefeli Zafeiri - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Anaelle Leclercq | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Lavinia Morreale | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Anastasia Sysoeva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Paris Corley | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-1, 2-0, Vibhasree Gowda - skreč | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Midori Castillo Meza | 6-2, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-74, 2-3, - Nefeli Zafeiri - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Giulia Crescenzi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.02.20 2. kolo kval. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 2-6, 3-6 | detail zápasu |