ZÁPAS
05.11.19 | 1. kolo | Eline Audenaert | Giulia Paterno | 6-1, 6-0 | W15 Solarino | koberec |
ŠTATISTIKY
Eline Audenaert | Giulia Paterno | |
1. podanie % | 28/38 (74%) | 19/34 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/28 (75%) | 6/19 (32%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/10 (70%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 23/34 (68%) | 10/38 (26%) |
Vyhrané body celkom | 51/72 (71%) | 21/72 (29%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 4 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Giulia Paterno | |
0-0, 15-0 | ||
Eline Audenaert | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Giulia Paterno | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
3-1 | Giulia Paterno | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eline Audenaert | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
5-1 | Giulia Paterno | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Eline Audenaert | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Giulia Paterno | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eline Audenaert | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Giulia Paterno | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
5-0 | Giulia Paterno | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Belgicko
31.05.99, 24 rokov
31.05.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
11.09.03, 20 rokov
11.09.03, 20 rokov
Eline Audenaert vs. Giulia Paterno - Vzájomné zápasy
05.11.19 | 1. kolo | Eline Audenaert | Giulia Paterno | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Solarino | koberec |
Eline Audenaert form & Giulia Paterno form
Eline Audenaert - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Andreea Alexandra Lila | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Adele Burato | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.05.21 kvalifik. | vs. Juliane Triebe | 6-2, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. So-Ra Lee | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 6-3, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.21 kvalifik. | vs. Lois Boisson | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Clarisse Aussert | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Maia Stallworthy | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.01.21 2. kolo kval. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.01.21 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Saint - antuka | ||||
08.09.20 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.20 kvalifik. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Erika Reinhardt | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 7-5, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Polina Leykina | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Dominique Schaefer | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 7-68 | detail zápasu |
Giulia Paterno - posledné zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Selina Dal | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Jessica Pieri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Francesca Mattioli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Martina Maria Bovio | 6-3, 6-76, 10-5 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jessica Bertoldo | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Samira De Stefano | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Federica Urgesi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Lanciaprima | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Patricia Grigoras | 6-4, 2-6, 12-14 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Senda Sayadi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Noemi La Cagnina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Miriana Galietta | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.07.23 2. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 6-4, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Martina Maria Bovio | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Patricia Grigoras | 6-4, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Aminata Sall | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Magdalena Swierczynska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Nika Novikova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Giorgia Patti | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Kyoka Kubo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Megan Markov | 6-0, 6-0 | detail zápasu |