ZÁPAS
25.07.19 | 2. kolo | Eleonora Molinaro | Laura Schaeder | 6-2, 6-3 | W25 Horb | antuka |
ŠTATISTIKY
Eleonora Molinaro | Laura Schaeder | |
1. podanie % | 30/52 (58%) | 45/65 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/30 (63%) | 23/45 (51%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/22 (50%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 36/65 (55%) | 22/52 (42%) |
Vyhrané body celkom | 66/117 (56%) | 51/117 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esá | 1 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Eleonora Molinaro | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Eleonora Molinaro | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40 | ||
3-0 | Laura Schaeder | |
0-0 | ||
Eleonora Molinaro | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eleonora Molinaro | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-2 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Eleonora Molinaro | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Eleonora Molinaro | 2-0 | |
0-0, 0-30 | ||
2-1 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eleonora Molinaro | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Eleonora Molinaro | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Eleonora Molinaro | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Eleonora Molinaro vs. Laura Schaeder - Vzájomné zápasy
25.07.19 | 2. kolo | Eleonora Molinaro | Laura Schaeder | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25 Horb | antuka |
Eleonora Molinaro form & Laura Schaeder form
Eleonora Molinaro - posledné zápasy
W25 Florence - tvrdý | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Mercedes Aristegui | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Johanna Silva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.22 1. kolo | vs. Tricia Mar | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
11.06.22 semifinále | vs. Ines Nicault | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
10.06.22 štvrťfinále | vs. Veronika Podrez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.06.22 2. kolo | vs. Schena Benamar | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.06.22 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-63, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
12.07.21 1. kolo | vs. Anna Turati | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 The - antuka | ||||
01.07.21 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
23.06.21 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Alice Rame | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.20 finále | vs. Zeynep Sonmez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.20 semifinále | vs. Jiangxue Han | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.20 štvrťfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.20 2. kolo | vs. Anna Gabric | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Aysegul Mert | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
16.02.20 finále | vs. Clara Burel | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.20 semifinále | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-0, Harmony Tan - skreč | detail zápasu | |
14.02.20 štvrťfinále | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý I. | ||||
08.02.20 | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.20 | vs. Nina Stojanovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.20 | vs. Johanna Larsson | 0-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.20 kvalifik. | vs. Victoria Muntean | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Salma Djoubri | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
25.01.20 semifinále | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Laura Schaeder - posledné zápasy
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.20 štvrťfinále | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.20 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
09.09.20 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
24.08.20 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.12.19 štvrťfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.12.19 finále | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.12.19 semifinále | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
06.12.19 štvrťfinále | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.19 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
18.11.19 kvalifik. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | detail zápasu |