INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Petra Januskova vs. Eleni Kordolaimi - Vzájomné zápasy
07.06.18 | 2. kolo | Eleni Kordolaimi | Petra Januskova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Petra Januskova form & Eleni Kordolaimi form
Petra Januskova - posledné zápasy
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Ellen Allgurin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Granby - tvrdý | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Gatineau - tvrdý | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Jessica Ho | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bethany - antuka | ||||
05.06.19 kvalifik. | vs. Connie Ma | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Anna Makhorkina | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Williamsburg - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Jaedan Brown | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.19 štvrťfinále | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 1-4, - Petra Januskova - skreč | detail zápasu | |
07.03.19 2. kolo | vs. Reka Farbas | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.19 1. kolo | vs. Yolande Leacock | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.02.19 1. kolo | vs. Manca Pislak | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Las Vegas - tvrdý | ||||
05.11.18 2. kolo kval. | vs. Jennifer Elie | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Epiphany Turner | 4-6, 4-0, Epiphany Turner - skreč | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý I. | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Jones | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Saguenay - tvrdý I. | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.18 1. kolo | vs. Yuliya Lysa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
14.09.18 štvrťfinále | vs. Magdalena Pantuckova | 7-63, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.18 2. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
11.09.18 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
07.09.18 štvrťfinále | vs. Katerina Vankova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.18 2. kolo | vs. Petra Sedlackova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Dagmar Dudlakova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Katharina Gerlach | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Jana Jablonovska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo | vs. Franziska Kommer | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
13.07.18 štvrťfinále | vs. Ida Jarlskog | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Eleni Kordolaimi - posledné zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Daria Shalamanova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Maria Tenase | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Xinxin Yao | 6-3, 5-7, 10-12 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Tianmi Mi | 2-6, 7-64, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.23 kvalifik. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.23 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 5-7, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Alice Rame | 2-5, - Eleni Kordolaimi - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.22 semifinále | vs. Merna Refaat | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.11.22 štvrťfinále | vs. Yufei Ren | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.22 2. kolo | vs. Alexa Volkov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Oceane Babel | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. Maria Kalyakina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Manon Leonard | 6-75, 3-6 | detail zápasu |