ZÁPAS
14.11.21 | semifinále | Elena-Teodora Cadar | Punnin Kovapitukted | 6-0, 6-1 | W15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Elena-Teodora Cadar | Punnin Kovapitukted | |
1. podanie % | 27/35 (77%) | 30/43 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/27 (85%) | 11/30 (37%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/8 (75%) | 6/13 (46%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/43 (60%) | 6/35 (17%) |
Vyhrané body celkom | 55/78 (71%) | 23/78 (29%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena-Teodora Cadar | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena-Teodora Cadar | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elena-Teodora Cadar | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena-Teodora Cadar | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena-Teodora Cadar | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena-Teodora Cadar | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Elena-Teodora Cadar vs. Punnin Kovapitukted - Vzájomné zápasy
14.11.21 | semifinále | Elena-Teodora Cadar | Punnin Kovapitukted | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Elena-Teodora Cadar form & Punnin Kovapitukted form
Elena-Teodora Cadar - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Merna Refaat | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Julie Belgraver | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Aely Arai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Anna Sedysheva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Khruleva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Lara Salden | Lara Salden - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 finále | vs. Sandra Samir | 7-5, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu |
Punnin Kovapitukted - posledné zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Alana Subasic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Yuki Naito | 3-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Olivia Quigley | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Miho Kuramochi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Nanari Katsumi | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Isabella Cetinay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Sienna Leeson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Jessie Aney | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sonal Patil | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Naho Sato | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
05.01.24 štvrťfinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Hikaru Sato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Isabel Pascual Montalvo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Shuoran Wang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Aunchisa Chanta | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Yifan Sun | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Laura Cilekova | 3-6, 6-75 | detail zápasu |