ZÁPAS
05.09.21 | 1. kolo kval. | Elena Ruxandra Bertea | Stefanie Auer | 5-7, 6-4, 10-4 | W15 Varna | antuka |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
06.05.06, 17 rokov
06.05.06, 17 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
26.04.02, 21 rokov
26.04.02, 21 rokov
Elena Ruxandra Bertea vs. Stefanie Auer - Vzájomné zápasy
05.09.21 | 1. kolo kval. | Elena Ruxandra Bertea | Stefanie Auer | 5-7, 6-4, 10-4 | detail zápasu | W15 Varna | antuka |
Elena Ruxandra Bertea form & Stefanie Auer form
Elena Ruxandra Bertea - posledné zápasy
W15 Le - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-72, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-72, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo | vs. Teodora Kostovic | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Viktoriia Dema | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Dia Evtimova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Pietras | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-3, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.22 kvalifik. | vs. Zuzana Sopkova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
17.09.22 semifinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.22 štvrťfinále | vs. Nikola Breckova | 6-2, 4-6, 7-68 | detail zápasu | |
15.09.22 2. kolo | vs. Romana Cisovska | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.09.22 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-74, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.22 kvalifik. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Anastasia Safta | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Yoana Konstantinova | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.22 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Brasov - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.09.21 kvalifik. | vs. Andreea Alexandra Lila | 4-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 5-7, 6-4, 10-4 | detail zápasu |
Stefanie Auer - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Pia Petelinsek | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Anna Barbara Janovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Priyanka Rodricks | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Owegi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Jessie Aney | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 2-6, 7-64 | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-75, 6-1, 1-0, Anika Jaskova - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 7-65, 11-13 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ema Harajda | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jasmin Perina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Carmen Andreea Herea | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Costanza Traversi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lauren Seye | 2-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Viktoria Veleva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Ines Faltinger | 6-2, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 4-6, 3-6 | detail zápasu |