ZÁPAS
30.05.22 | 1. kolo kval. | Elena Malygina | Margherita Marcon | 6-1, 6-2 | W60 Brescia | antuka |
ŠTATISTIKY
Elena Malygina | Margherita Marcon | |
1. podanie % | 31/42 (74%) | 25/43 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/31 (74%) | 13/25 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/11 (73%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané body z returnu | 23/43 (53%) | 11/42 (26%) |
Vyhrané body celkom | 54/85 (64%) | 31/85 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 1 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Margherita Marcon | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elena Malygina | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Margherita Marcon | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Malygina | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Margherita Marcon | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Elena Malygina | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Margherita Marcon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Elena Malygina | 0-0 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Margherita Marcon | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena Malygina | 1-1 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Margherita Marcon | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elena Malygina | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Margherita Marcon | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Margherita Marcon | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
02.10.05, 18 rokov
02.10.05, 18 rokov
Elena Malygina vs. Margherita Marcon - Vzájomné zápasy
30.05.22 | 1. kolo kval. | Elena Malygina | Margherita Marcon | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W60 Brescia | antuka |
Elena Malygina form & Margherita Marcon form
Elena Malygina - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - skreč | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - skreč | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Margherita Marcon - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Stella Remander | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Jessica Dea Calugar | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Jana Otzipka | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Isabelle Cherny | 5-7, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Mia Chudejova | 7-5, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Josefine Falster | 7-5, 4-6, 13-11 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.24 kvalifik. | vs. Angelica Raggi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Lina Soussi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Jiaqi Wang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Victoria Mikhaylova | 7-5, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Hania Abouelsaad | 6-73, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Tamara Kostic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 6-72, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Briana Szabo | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Anastasia Ogno | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 1-6 | detail zápasu |