ZÁPAS
28.01.22 | štvrťfinále | Elena Malygina | Jasmijn Gimbrere | 6-0, 6-2 | W25 Loughborough | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Elena Malygina | Jasmijn Gimbrere | |
1. podanie % | 30/41 (73%) | 34/47 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/30 (70%) | 15/34 (44%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/11 (55%) | 4/13 (31%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 28/47 (60%) | 14/41 (34%) |
Vyhrané body celkom | 55/88 (63%) | 33/88 (38%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Malygina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Malygina | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Malygina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elena Malygina | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Elena Malygina vs. Jasmijn Gimbrere - Vzájomné zápasy
28.01.22 | štvrťfinále | Elena Malygina | Jasmijn Gimbrere | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W25 Loughborough | tvrdý I. |
Elena Malygina form & Jasmijn Gimbrere form
Elena Malygina - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - skreč | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - skreč | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Jasmijn Gimbrere - posledné zápasy
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 4-6, - Jasmijn Gimbrere - skreč | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 4-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 7-68, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Amelie Brooks | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Anna Frey | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ciara Moore | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-74, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mingge Xu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Naho Sato | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Annelin Bakker | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-6 | detail zápasu |