ZÁPAS
08.03.21 | 1. kolo kval. | Elena Malygina | Elizaveta Dementyeva | 6-2, 6-1 | W25 Kazan | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Elena Malygina | Elizaveta Dementyeva | |
1. podanie % | 31/52 (60%) | 26/54 (48%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/31 (71%) | 14/26 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/21 (48%) | 8/28 (29%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 32/54 (59%) | 20/52 (38%) |
Vyhrané body celkom | 64/106 (60%) | 42/106 (40%) |
Dvojchyby | 4 | 12 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Elizaveta Dementyeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Malygina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Elizaveta Dementyeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Elena Malygina | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Elizaveta Dementyeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Malygina | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Elizaveta Dementyeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Malygina | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Elizaveta Dementyeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Elizaveta Dementyeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elena Malygina | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Elizaveta Dementyeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Malygina | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Elizaveta Dementyeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
06.05.02, 21 rokov
06.05.02, 21 rokov
Elena Malygina vs. Elizaveta Dementyeva - Vzájomné zápasy
08.03.21 | 1. kolo kval. | Elena Malygina | Elizaveta Dementyeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W25 Kazan | tvrdý I. |
Elena Malygina form & Elizaveta Dementyeva form
Elena Malygina - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - skreč | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - skreč | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Elizaveta Dementyeva - posledné zápasy
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Daria Kudashova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Anna Chekanskaya | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Marina Timofeeva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Sabine Rutlauka | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.20 1. kolo kval. | vs. Mercan Saygi | Mercan Saygi - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 6-4, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Arina Solomatina | 6-3, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Alija Merdeeva | 5-7, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anna Davydova | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Kseniya Yersh | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Kristina Sorokolet | 6-714, 1-6 | detail zápasu |