ZÁPAS
06.04.22 | 1. kolo | Elena Malygina | Defne Cirpanli | 6-0, 6-3 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Elena Malygina | Defne Cirpanli | |
1. podanie % | 22/36 (61%) | 30/56 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 13/22 (59%) | 15/30 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/14 (79%) | 9/26 (35%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 32/56 (57%) | 12/36 (33%) |
Vyhrané body celkom | 56/92 (61%) | 36/92 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 8 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Elena Malygina | 0-0 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Defne Cirpanli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena Malygina | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Defne Cirpanli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Malygina | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Defne Cirpanli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Elena Malygina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Defne Cirpanli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Defne Cirpanli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Defne Cirpanli | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elena Malygina | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Defne Cirpanli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
08.10.04, 19 rokov
11 257 $
08.10.04, 19 rokov
11 257 $
Elena Malygina vs. Defne Cirpanli - Vzájomné zápasy
06.04.22 | 1. kolo | Elena Malygina | Defne Cirpanli | 6-0, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Elena Malygina form & Defne Cirpanli form
Elena Malygina - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - skreč | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - skreč | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Defne Cirpanli - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Katarina Pavlechova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Tamara Sramkova | 3-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Vasanti Shinde | 6-1, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Elena Grekul | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Anna Turati | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Anna Snigireva | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 6-4, 7-66, 10-7 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Kiera Dennis-Nelson | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Aglaya Fedorova | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
17.08.23 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-1, 7-5 | detail zápasu |