ZÁPAS
27.01.22 | 2. kolo | Elena Malygina | Anna Gabric | 6-3, 6-72, 7-5 | W25 Loughborough | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Elena Malygina | Anna Gabric | |
1. podanie % | 54/94 (57%) | 78/119 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/54 (56%) | 49/78 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 24/40 (60%) | 13/41 (32%) |
Vyhrané break-bally | 8/19 (42%) | 5/7 (71%) |
Vyhrané body z returnu | 57/119 (48%) | 40/94 (43%) |
Vyhrané body celkom | 111/213 (52%) | 102/213 (48%) |
Dvojchyby | 3 | 7 |
Esá | 1 | 5 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Elena Malygina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Anna Gabric | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
Elena Malygina | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena Malygina | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Anna Gabric | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Malygina | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Anna Gabric | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena Malygina | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Anna Gabric | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Elena Malygina | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-3 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Malygina | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elena Malygina | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Elena Malygina | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Anna Gabric | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 2-5, 2-6 | ||
6-72 |
3 | ||
Elena Malygina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena Malygina | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Anna Gabric | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Elena Malygina | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Anna Gabric | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena Malygina | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Elena Malygina vs. Anna Gabric - Vzájomné zápasy
27.01.22 | 2. kolo | Elena Malygina | Anna Gabric | 6-3, 6-72, 7-5 | detail zápasu | W25 Loughborough | tvrdý I. |
Elena Malygina form & Anna Gabric form
Elena Malygina - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - skreč | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - skreč | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Anna Gabric - posledné zápasy
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - skreč | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 1-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 7-5, 6-76 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Eszter Meri | 6-4, 6-2 | detail zápasu |