Rakúsko
11.05.03, 20 rokov
11.05.03, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
17.06.06, 17 rokov
17.06.06, 17 rokov
Elena Karner vs. Defne Erbakan - Vzájomné zápasy
01.05.22 | 1. kolo kval. | Elena Karner | Defne Erbakan | 6-0, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Elena Karner form & Defne Erbakan form
Elena Karner - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Nina Alibalic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Melis Sakiroglu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Zuzanna Frankowska | 6-4, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-3, 2-6, - Elena Karner - skreč | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Anjali Kotecha | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Lucrezia Piana | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Lisa Mays | 3-6, 7-5, Lisa Mays - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Daria Shadchneva | 0-6, - Elena Karner - skreč | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Viktoriia Lukianchenko | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Rinko Matsuda | 0-4, - Elena Karner - skreč | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Koharu Niimi | - | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Andrea Obradovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Olga Golas | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.23 1. kolo | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Jelena Kovac | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Jasmine Conway | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
01.09.22 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Tina Cvetkovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
19.08.22 štvrťfinále | vs. Pia Lovric | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.08.22 2. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Defne Erbakan - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Ulyana Hrabavets | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Sabrina Lin | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sila Ege | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Bianca Bulat | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Jing-Jing Lu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Chiara Kamenska | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Hanna Piatrushka | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Elle Goranskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Elena Karner | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Nil Delice | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Elysia Wan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Lucie Havlickova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Ivania Martinich | 1-6, 0-6 | detail zápasu |