Srbsko
19.07.00, 23 rokov
19.07.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Čína
15.03.03, 21 rokov
15.03.03, 21 rokov
Elena Gemovic vs. Yujiao Che - Vzájomné zápasy
22.08.22 | 2. kolo kval. | Elena Gemovic | Yujiao Che | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Bad | antuka |
Elena Gemovic form & Yujiao Che form
Elena Gemovic - posledné zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 1-6, 1-3, - Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jeanne Meme | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Lopata | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.12.23 kvalifik. | vs. Yu Shan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Mateva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Yuksel Bakyrdjan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Veronika Kulhava | 1-4, - Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.23 kvalifik. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Iva Jankovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 1-4, - Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.23 2. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.23 štvrťfinále | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.02.23 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Elisabeth Iila | 6-2, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 6-2, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Dunja Maric | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.10.22 kvalifik. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Anja Petkovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sibenik - antuka | ||||
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Stella Knez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 1-6, 4-3, - Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | |
30.08.22 kvalifik. | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Yujiao Che - posledné zápasy
W25 Naiman - tvrdý | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Mei Xu Wu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Britney Chiu | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Shuo Feng | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Xinyu Jiang | Xinyu Jiang - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
09.06.23 štvrťfinále | vs. Jiaqi Huang | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Jiayou Li | 4-6, 7-66, 2-0, Jiayou Li - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Natalija Senic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Matilde Mariani | 3-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.23 kvalifik. | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Emilija Tverijonaite | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Leonie Kung | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Denislava Glushkova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Kan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.01.23 1. kolo | vs. Alice Tubello | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.23 kvalifik. | vs. Tasnim Ismail | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.12.22 štvrťfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.12.22 2. kolo | vs. Helena Mohamed | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.12.22 1. kolo | vs. Beverley Nyangon | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.12.22 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.12.22 2. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.12.22 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.22 kvalifik. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 6-4 | detail zápasu |