Ekaterina Makarova (1996) vs. Jasmijn Gimbrere 30.05.2023

Ekaterina Makarova (1996) vs. Jasmijn Gimbrere 30.05.2023 - W25 Troisdorf | porovnanie

ZÁPAS

30.05.231. koloEkaterina Makarova (1996) Jasmijn Gimbrere 7-67, 6-0 Germany W25 Troisdorf antuka

ŠTATISTIKY

Ekaterina Makarova (1996)Jasmijn Gimbrere
1. podanie %47/63 (75%)62/93 (67%)
Vyhrané body z 1.podania23/47 (49%)26/62 (42%)
Vyhrané body z 2.podania9/16 (56%)12/31 (39%)
Vyhrané break-bally7/16 (44%)4/7 (57%)
Vyhrané body z returnu55/93 (59%)31/63 (49%)
Vyhrané body celkom87/156 (56%)69/156 (44%)
Dvojchyby14
Esá

ŠTATISTIKY

1
0-0Jasmijn Gimbrere Jasmijn Gimbrere podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40
Ekaterina Makarova (1996) Ekaterina Makarova (1996) podáva0-1
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
0-2Jasmijn Gimbrere Jasmijn Gimbrere podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A
Ekaterina Makarova (1996) Ekaterina Makarova (1996) podáva0-3
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40
1-3Jasmijn Gimbrere Jasmijn Gimbrere podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40
Ekaterina Makarova (1996) Ekaterina Makarova (1996) podáva1-4
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
2-4Jasmijn Gimbrere Jasmijn Gimbrere podáva
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Ekaterina Makarova (1996) Ekaterina Makarova (1996) podáva3-4
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP]
3-5Jasmijn Gimbrere Jasmijn Gimbrere podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Ekaterina Makarova (1996) Ekaterina Makarova (1996) podáva4-5
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40
5-5Jasmijn Gimbrere Jasmijn Gimbrere podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40
Ekaterina Makarova (1996) Ekaterina Makarova (1996) podáva5-6
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30
6-6Jasmijn Gimbrere Jasmijn Gimbrere podáva
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7
7-67
2
Ekaterina Makarova (1996) Ekaterina Makarova (1996) podáva0-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30
1-0Jasmijn Gimbrere Jasmijn Gimbrere podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Ekaterina Makarova (1996) Ekaterina Makarova (1996) podáva2-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
3-0Jasmijn Gimbrere Jasmijn Gimbrere podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP]
Ekaterina Makarova (1996) Ekaterina Makarova (1996) podáva4-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
5-0Jasmijn Gimbrere Jasmijn Gimbrere podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP]
6-0

Ekaterina Makarova (1996)
Rusko
15.02.96, 28 rokov




182
426

Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Holandsko
06.03.01, 23 rokov




680
55
46 790 $
Jasmijn Gimbrere
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Ekaterina Makarova (1996) vs. Jasmijn Gimbrere - Vzájomné zápasy

30.05.231. koloEkaterina Makarova (1996)Jasmijn Gimbrere7-67, 6-0 detail zápasuGermany W25 Troisdorf antuka

Ekaterina Makarova (1996) form & Jasmijn Gimbrere form

Ekaterina Makarova (1996) - posledné zápasy

Germany Berlin - tráva
15.06.24
1. kolo kval.
vs. Sara Bejlek6-75, 7-5, 2-6 prehradetail zápasu
France W100 Biarritz - antuka
13.06.24
2. kolo
vs. Margaux Rouvroy3-6, 3-6 prehradetail zápasu
12.06.24
1. kolo
vs. Nahia Berecoechea6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Croatia Makarska - antuka
06.06.24
2. kolo
vs. Brenda Fruhvirtova0-6, 5-7 prehradetail zápasu
04.06.24
1. kolo
vs. Julia Avdeeva6-2, 5-0, Julia Avdeeva - skrečvýhradetail zápasu
France Paris - antuka
20.05.24
1. kolo kval.
vs. Robin Montgomery1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Germany W50 Troisdorf - antuka
30.05.24
2. kolo
vs. Gina Feistel4-6, 1-6 prehradetail zápasu
29.05.24
1. kolo
vs. Amarissa Kiara Toth1-6, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Parma - antuka
14.05.24
1. kolo
vs. Susan Bandecchi4-6, 1-6 prehradetail zápasu
France W75+H Saint - antuka
10.05.24
štvrťfinále
vs. Selena Janicijevic3-6, 4-6 prehradetail zápasu
09.05.24
2. kolo
vs. Katarzyna Kawa3-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
08.05.24
1. kolo
vs. Diana Martynov4-6, 7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Germany W100 Wiesbaden - antuka
30.04.24
1. kolo
vs. Simona Waltert3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Portugal W100 Oeiras - antuka
23.04.24
1. kolo
vs. Yuliia Starodubtseva3-6, 3-6 prehradetail zápasu
France Rouen - antuka
13.04.24
1. kolo kval.
vs. Tiphanie Lemaitre6-1, 0-6, 1-6 prehradetail zápasu
Brazil W75 Florianopolis - antuka
02.04.24
1. kolo
vs. Oana Gavrila6-1, 6-72, 4-6 prehradetail zápasu
Brazil W50 Sao - antuka
30.03.24
štvrťfinále
vs. Maria Kozyreva3-5, - Ekaterina Makarova (1996) - skrečprehradetail zápasu
29.03.24
2. kolo
vs. Maria Sara Popa6-1, 2-6, 7-5 výhradetail zápasu
29.03.24
1. kolo
vs. Michaela Bayerlova1-6, 6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Brazil W15 Campinas - antuka
24.03.24
finále
vs. Oana Gavrila2-6, 6-3, 1-6 prehradetail zápasu
24.03.24
semifinále
vs. Julieta Estable7-5, 6-76, 6-4 výhradetail zápasu
22.03.24
štvrťfinále
vs. Victoria Bosio4-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
21.03.24
2. kolo
vs. Jaeda Daniel6-1, 6-4 výhradetail zápasu
19.03.24
1. kolo
vs. Fernanda Labrana4-6, 7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Dominican Republic W35 Santo - tvrdý
14.03.24
3. kolo
vs. Maria Sara Popa1-6, 3-6 prehradetail zápasu
13.03.24
2. kolo
vs. Victoria Flores6-2, 6-3 výhradetail zápasu
USA San Diego - tvrdý
24.02.24
1. kolo kval.
vs. Rebecca Sramkova3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Qatar Doha - tvrdý
09.02.24
1. kolo kval.
vs. Timea Babos2-6, 2-6 prehradetail zápasu
India Mumbai - tvrdý
05.02.24
1. kolo
vs. Laura Pigossi1-6, 0-3, - Ekaterina Makarova (1996) - skrečprehradetail zápasu
Thailand Hua Hin - tvrdý
28.01.24
kvalifik.
vs. Taylah Preston3-6, 1-6 prehradetail zápasu

Jasmijn Gimbrere - posledné zápasy

Austria W35 Klagenfurt - antuka
27.05.24
kvalifik.
vs. Wakana Sonobe0-6, 2-6 prehradetail zápasu
26.05.24
1. kolo kval.
vs. Lena Stultschnig6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Sweden W35 Bastad - antuka
08.05.24
1. kolo
vs. Sina Herrmann3-6, 7-64, 4-6 prehradetail zápasu
Tunisia W35 Hammamet - antuka
01.05.24
1. kolo
vs. Sara Cakarevic1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Tunisia W35 Hammamet - antuka
25.04.24
1. kolo
vs. Julie Struplova6-3, 4-6, 0-6 prehradetail zápasu
23.04.24
kvalifik.
vs. Basant Kaur6-0, 6-4 výhradetail zápasu
22.04.24
2. kolo kval.
vs. Giulia Caramelli Giulia Caramelli - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
Burundi W35 Bujumbura - antuka
12.04.24
štvrťfinále
vs. Weronika Falkowska- Jasmijn Gimbrere - nenastúpil(a/i) prehradetail zápasu
11.04.24
2. kolo
vs. Diana Marcinkevica3-6, 6-2, 7-69 výhradetail zápasu
09.04.24
1. kolo
vs. Julie Tungamirai6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Burundi W35 Bujumbura - antuka
05.04.24
štvrťfinále
vs. Lian Tran2-6, 1-6 prehradetail zápasu
04.04.24
2. kolo
vs. Beverley Nyangon7-65, 5-7, 6-4 výhradetail zápasu
03.04.24
1. kolo
vs. Riya Bhatia6-1, 6-3 výhradetail zápasu
United Kingdom W50 Roehampton - tvrdý I.
11.02.24
1. kolo kval.
vs. Alice Gillan4-6, - Jasmijn Gimbrere - skrečprehradetail zápasu
United Kingdom W50 Edgbaston - tvrdý I.
06.02.24
1. kolo
vs. Lea Boskovic5-7, 5-7 prehradetail zápasu
05.02.24
kvalifik.
vs. Nadine Keller4-6, 7-5, 7-5 výhradetail zápasu
04.02.24
1. kolo kval.
vs. Emma Wilson6-3, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
United Kingdom W35 Sunderland - tvrdý I.
18.01.24
2. kolo
vs. Mariam Bolkvadze1-6, 7-68, 3-6 prehradetail zápasu
16.01.24
1. kolo
vs. Maileen Nuudi3-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
15.01.24
kvalifik.
vs. Carmen Lopez Martinez6-2, 7-5 výhradetail zápasu
14.01.24
1. kolo kval.
vs. Amelie Brooks7-64, 6-3 výhradetail zápasu
United Kingdom W35 Loughborough - tvrdý I.
10.01.24
1. kolo
vs. Sarah Beth Grey3-6, 6-77 prehradetail zápasu
08.01.24
kvalifik.
vs. Anna Frey2-6, 4-6 prehradetail zápasu
07.01.24
1. kolo kval.
vs. Ciara Moore3-6, 7-5, 10-7 výhradetail zápasu
Italy W25 Selva - tvrdý I.
28.11.23
1. kolo
vs. Anastasia Abbagnato2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Italy W25 Ortisei - tvrdý I.
21.11.23
1. kolo
vs. Kamilla Bartone6-4, 3-6, 4-6 prehradetail zápasu
19.11.23
kvalifik.
vs. Laura Cilekova6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Luxembourg W40 Petange - tvrdý I.
17.11.23
štvrťfinále
vs. Alexandra Eala3-6, 2-6 prehradetail zápasu
16.11.23
2. kolo
vs. Julia Avdeeva6-3, 6-4 výhradetail zápasu
14.11.23
1. kolo
vs. Vivian Wolff4-6, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
<