ZÁPAS
23.08.22 | 1. kolo | Ekaterina Makarova (1996) | Berfu Cengiz | 6-1, 6-0 | W25 Oldenzaal | antuka |
ŠTATISTIKY
Ekaterina Makarova (1996) | Berfu Cengiz | |
1. podanie % | 32/48 (67%) | 22/34 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/32 (75%) | 8/22 (36%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/16 (56%) | 4/12 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 22/34 (65%) | 15/48 (31%) |
Vyhrané body celkom | 55/82 (67%) | 27/82 (33%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Berfu Cengiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Berfu Cengiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 4-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Berfu Cengiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Berfu Cengiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-15 | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Berfu Cengiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ekaterina Makarova (1996) vs. Berfu Cengiz - Vzájomné zápasy
23.08.22 | 1. kolo | Ekaterina Makarova (1996) | Berfu Cengiz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W25 Oldenzaal | antuka |
28.08.19 | 1. kolo | Berfu Cengiz | Ekaterina Makarova (1996) | 1-0, Berfu Cengiz - skreč | detail zápasu | W25+H Penza | tvrdý |
Ekaterina Makarova (1996) form & Berfu Cengiz form
Ekaterina Makarova (1996) - posledné zápasy
W15 Campinas - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Oana Gavrila | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 semifinále | vs. Julieta Estable | 7-5, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Victoria Bosio | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
14.03.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Victoria Flores | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 1-6, 0-3, - Ekaterina Makarova (1996) - skreč | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
28.01.24 kvalifik. | vs. Taylah Preston | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Lidia Podgorichani | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
31.12.23 finále | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.12.23 semifinále | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
29.12.23 štvrťfinále | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-2, 0-1, Weronika Baszak - skreč | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
24.12.23 finále | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.12.23 semifinále | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.12.23 štvrťfinále | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Dayana Yastremska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
12.11.23 finále | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Lina Gjorcheska | 7-68, 6-3 | detail zápasu |
Berfu Cengiz - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Avdeeva | 6-72, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 7-68, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 7-69, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-710, 0-5, - Berfu Cengiz - skreč | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
31.08.23 3. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Julie Pastikova | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Marie Vogt | 3-6, 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
16.07.23 kvalifik. | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 5-7, 6-74 | detail zápasu |