ZÁPAS
25.10.19 | semifinále | Ekaterina Kazionova | Sara Gambogi | 6-2, 6-2 | W15 Oslo | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Ekaterina Kazionova | Sara Gambogi | |
1. podanie % | 51/63 (81%) | 32/49 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/51 (63%) | 15/32 (47%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/12 (58%) | 6/17 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 28/49 (57%) | 24/63 (38%) |
Vyhrané body celkom | 67/112 (60%) | 45/112 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Sara Gambogi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Sara Gambogi | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Ekaterina Kazionova | 1-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Sara Gambogi | |
Ekaterina Kazionova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Ekaterina Kazionova | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Sara Gambogi | |
0-0, 15-0 | ||
Ekaterina Kazionova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-0 | Sara Gambogi | |
0-0, 0-15 | ||
Ekaterina Kazionova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Sara Gambogi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Kazionova | 3-2 | |
0-0, 15-0 | ||
4-2 | Sara Gambogi | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ekaterina Kazionova vs. Sara Gambogi - Vzájomné zápasy
25.10.19 | semifinále | Ekaterina Kazionova | Sara Gambogi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Oslo | tvrdý I. |
Ekaterina Kazionova form & Sara Gambogi form
Ekaterina Kazionova - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Sara Gambogi - posledné zápasy
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Pescara - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
10.03.21 kvalifik. | vs. Jade Bornay | 6-4, 6-74, 4-10 | detail zápasu | |
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Jillian Louise Roa | 5-7, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
15.12.20 1. kolo | vs. Laura Mair | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.20 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 6-1, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
13.12.20 1. kolo kval. | vs. Alice Volpe | 6-2, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
05.11.20 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.20 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 3-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.20 kvalifik. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.20 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.20 kvalifik. | vs. Victoria Kalaitzis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Kimberley Zimmermann | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Trieste - antuka | ||||
31.08.20 kvalifik. | vs. Angelica Raggi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
24.08.20 kvalifik. | vs. Angelica Raggi | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
23.06.20 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.01.20 kvalifik. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Monika Kilnarova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 6-2, 6-0 | detail zápasu |