Bielorusko
25.03.03, 21 rokov
25.03.03, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Anastasiya Komar vs. Ekaterina Kazionova - Vzájomné zápasy
04.11.18 | 1. kolo kval. | Ekaterina Kazionova | Anastasiya Komar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Minsk | tvrdý I. |
Anastasiya Komar form & Ekaterina Kazionova form
Anastasiya Komar - posledné zápasy
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
27.08.21 štvrťfinále | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.21 2. kolo | vs. Evgeniya Levashova | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Mariia Hlahola | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.21 kvalifik. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
20.07.21 kvalifik. | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 4-6, 12-14 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Sabina Zeynalova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Sofiia Zhylchuk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Evgeniya Levashova | 1-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Kudryavtseva | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Lucie Petruzelova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Anna Parkhomenko | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Karyna Kachur | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Valeriia Cherfus | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Madeleine Brooks | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Weronika Falkowska | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.18 kvalifik. | vs. Daria Solovyeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Angelina Shyltsyna | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Ani Amiraghyan | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Ekaterina Kazionova - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | detail zápasu |