INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ekaterina Bychkova vs. Su Jeong Jang - Vzájomné zápasy
11.05.15 | štvrťfinále | Ekaterina Bychkova | Su Jeong Jang | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | Kurume | tráva |
Ekaterina Bychkova form & Su Jeong Jang form
Ekaterina Bychkova - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.21 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.21 kvalifik. | vs. Lola Marandel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Na Dong | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
31.08.21 kvalifik. | vs. Ashley Lahey | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Fernandez Del Moral | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Alexandra Vasilyeva | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Telavi - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Tereze Vevere | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Ozlem Uslu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Aditi Sinha | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Federica Bilardo | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Perla Nieuwboer | 2-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Barbora Palicova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
06.02.16 1. kolo kval. | vs. Patricia Maria Tig | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nanjing - tvrdý | ||||
26.10.15 1. kolo | vs. Kristina Kucova | 7-5, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Suzhou - tvrdý | ||||
19.10.15 1. kolo | vs. Su-Wei Hsieh | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.15 štvrťfinále | vs. Yafan Wang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.15 2. kolo | vs. Irina Khromacheva | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
11.10.15 2. kolo kval. | vs. Jing-Jing Lu | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.15 1. kolo kval. | vs. Kyoka Okamura | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tashkent - tvrdý | ||||
27.09.15 kvalifik. | vs. Stefanie Voegele | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.15 1. kolo kval. | vs. Carolin Daniels | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
21.09.15 kvalifik. | vs. Paula Badosa Gibert | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.15 2. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Su Jeong Jang - posledné zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Lulu Sun | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Noma Akugue Noha | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Yue Yuan | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Aoi Ito | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Destanee Aiava | 3-6, 7-65, 6-77 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Taylah Preston | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Mai Hontama | 5-7, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Carol Zhao | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Havlickova | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Madison Brengle | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Renata Zarazua | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Allie Kiick | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Alana Smith | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Rebecca Peterson | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
06.07.23 3. kolo | vs. Cristina Dinu | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Natalia Siedliska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Coco Vandeweghe | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Gaiba - tráva | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Alize Cornet | 1-6, 5-7 | detail zápasu |