ZÁPAS
10.10.19 | 2. kolo | Ekaterina Alexandrova | Laura Siegemund | 7-61, 2-6, 6-4 | Linz | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Ekaterina Alexandrova | Laura Siegemund | |
1. podanie % | 61/101 (60%) | 69/107 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 43/61 (70%) | 38/69 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/40 (45%) | 24/38 (63%) |
Vyhrané break-bally | 4/14 (29%) | 5/11 (45%) |
Vyhrané body z returnu | 45/107 (42%) | 40/101 (40%) |
Vyhrané body celkom | 106/208 (51%) | 102/208 (49%) |
Dvojchyby | 7 | 3 |
Esá | 9 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Alexandrova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Alexandrova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-1 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Alexandrova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Laura Siegemund | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ekaterina Alexandrova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Alexandrova | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Laura Siegemund | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Alexandrova | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Laura Siegemund | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
2 | ||
Ekaterina Alexandrova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Laura Siegemund | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Alexandrova | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Alexandrova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Laura Siegemund | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ekaterina Alexandrova | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-5 | Laura Siegemund | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
2-6 |
3 | ||
Ekaterina Alexandrova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Alexandrova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Laura Siegemund | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Alexandrova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterina Alexandrova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Laura Siegemund | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Alexandrova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Laura Siegemund | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ekaterina Alexandrova vs. Laura Siegemund - Vzájomné zápasy
15.01.24 | 1. kolo | Laura Siegemund | Ekaterina Alexandrova | 6-2, 3-6, 7-69 | detail zápasu | Melbourne | tvrdý |
28.06.21 | 1. kolo | Ekaterina Alexandrova | Laura Siegemund | 6-1, 6-3 | detail zápasu | London | tráva |
10.10.19 | 2. kolo | Ekaterina Alexandrova | Laura Siegemund | 7-61, 2-6, 6-4 | detail zápasu | Linz | tvrdý I. |
Ekaterina Alexandrova form & Laura Siegemund form
Ekaterina Alexandrova - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
27.03.24 štvrťfinále | vs. Jessica Pegula | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.03.24 4. kolo | vs. Iga Swiatek | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.24 3. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.24 2. kolo | vs. Donna Vekic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
08.03.24 2. kolo | vs. Yulia Putintseva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
14.02.24 3. kolo | vs. Iga Swiatek | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-0, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
04.02.24 finále | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Donna Vekic | 5-7, 7-64, 7-66 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Anastasia Potapova | 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-3, 6-79 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
12.01.24 semifinále | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
11.01.24 štvrťfinále | vs. Elena Rybakina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Magda Linette | 3-6, 7-68, 7-5 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Mai Hontama | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Cori Gauff | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
29.09.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 6-77, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
20.09.23 3. kolo | vs. Caroline Dolehide | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 2. kolo | vs. Magdalena Frech | 7-64, 7-68 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 7-66, 5-7 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
02.09.23 3. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Laura Siegemund - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Darja Semenistaja | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Robin Montgomery | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
10.02.24 kvalifik. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Storm Hunter | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 3-6, 7-69 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
11.01.24 štvrťfinále | vs. Daria Kasatkina | - Laura Siegemund - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 6-71, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Katerina Siniakova | - Laura Siegemund - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Lin Zhu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.23 kvalifik. | vs. Diana Shnaider | 6-2, 3-0, Diana Shnaider - skreč | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Meiling Wang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Cori Gauff | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. Oceane Dodin | 1-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Alize Cornet | 6-3, 6-76, 2-5, - Laura Siegemund - skreč | detail zápasu | |
Warsaw - tvrdý | ||||
30.07.23 finále | vs. Iga Swiatek | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.23 štvrťfinále | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
29.07.23 semifinále | vs. Tatjana Maria | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu |