ZÁPAS
06.02.22 | 1. kolo kval. | Dorka Drahota Szabo | Anet Angelika Koskel | 6-0, 6-1 | W25 Porto | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Dorka Drahota Szabo | Anet Angelika Koskel | |
1. podanie % | 26/38 (68%) | 27/41 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/26 (77%) | 11/27 (41%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/12 (67%) | 3/14 (21%) |
Vyhrané body z returnu | 27/41 (66%) | 10/38 (26%) |
Vyhrané body celkom | 55/79 (70%) | 24/79 (30%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dorka Drahota Szabo | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dorka Drahota Szabo | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dorka Drahota Szabo | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dorka Drahota Szabo | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dorka Drahota Szabo | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dorka Drahota Szabo | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Estónsko
13.06.03, 20 rokov
13.06.03, 20 rokov
Dorka Drahota Szabo vs. Anet Angelika Koskel - Vzájomné zápasy
06.02.22 | 1. kolo kval. | Dorka Drahota Szabo | Anet Angelika Koskel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W25 Porto | tvrdý I. |
Dorka Drahota Szabo form & Anet Angelika Koskel form
Dorka Drahota Szabo - posledné zápasy
W25 Madrid - tvrdý | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Lucia Peyre | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Tiziana Rossini | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Peres | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Alaminos - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 1-6, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 2-6, 7-62 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Nele Niermann | 7-67, 6-0 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Mackellar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.11.22 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 7-5, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.11.22 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Alina Granwehr | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
22.03.22 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-5, - Dorka Drahota Szabo - skreč | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
18.03.22 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.22 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
14.02.22 kvalifik. | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Baylen Brown | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.22 kvalifik. | vs. Julia Terziyska | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Anet Angelika Koskel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Himari Sato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Helene Pellicano | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.11.21 štvrťfinále | vs. Jazmin Ortenzi | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Romana Cisovska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Diana Shnaider | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Anna Chekanskaya | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.10.21 semifinále | vs. Sonay Kartal | - | detail zápasu | |
22.10.21 štvrťfinále | vs. Federica Arcidiacono | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
21.10.21 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 6-3, 7-61 | detail zápasu |
Anet Angelika Koskel - posledné zápasy
W15 Jackson - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Tatarnikova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Naoko Eto | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Ania Hertel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Martha Matoula | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guimaraes - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Ana Martinez Vaquero | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Setubal - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-4, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Martina Maria Bovio | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Erica Pintado | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Valeriia Krokhotina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
05.08.22 štvrťfinále | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.08.22 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 4-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 2-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Den - antuka | ||||
27.06.22 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Maike Tiemersma | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.06.22 1. kolo | vs. Anastasiya Kuparev | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
31.05.22 kvalifik. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Regina Ristic-North | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Varberg - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.22 kvalifik. | vs. Julia Keranovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
05.05.22 2. kolo | vs. Marie Benoit | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.05.22 1. kolo | vs. Emilie Elde | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Isabella Svahn | 6-1, 7-5 | detail zápasu |