Turecko
10.10.02, 21 rokov
31 635 $
10.10.02, 21 rokov
31 635 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švédsko
16.06.03, 20 rokov
16.06.03, 20 rokov
Doga Turkmen vs. Johanna Strom - Vzájomné zápasy
09.05.21 | 1. kolo kval. | Doga Turkmen | Johanna Strom | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
02.05.21 | 1. kolo kval. | Doga Turkmen | Johanna Strom | 7-65, 6-710, 10-5 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Doga Turkmen form & Johanna Strom form
Doga Turkmen - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Katarina Pavlechova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Natalija Senic | 4-6, 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Sara Dols | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Iana Kravchenkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 0-3, - Doga Turkmen - skreč | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Alexia-Shara Iancu | 5-7, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Safta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Kristiana Sidorova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Kristiana Sidorova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Johanna Strom - posledné zápasy
W25 Jonkoping - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Julita Saner | 1-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Fanny Norin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 6-75, 7-610, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Veselova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Veselova | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Leticia Temirhanova | 2-6, 2-6 | detail zápasu |