ZÁPAS
03.11.22 | 2. kolo | Dimitra Pavlou | Anastasia Grechkina | 6-1, 6-2 | W15 Heraklion | antuka |
ŠTATISTIKY
Dimitra Pavlou | Anastasia Grechkina | |
1. podanie % | 25/42 (60%) | 27/39 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/25 (68%) | 9/27 (33%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/17 (53%) | 1/12 (8%) |
Vyhrané break-bally | 7/9 (78%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 29/39 (74%) | 16/42 (38%) |
Vyhrané body celkom | 55/81 (68%) | 26/81 (32%) |
Dvojchyby | 6 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Dimitra Pavlou | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Anastasia Grechkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dimitra Pavlou | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Anastasia Grechkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dimitra Pavlou | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Anastasia Grechkina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Dimitra Pavlou | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Anastasia Grechkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dimitra Pavlou | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Anastasia Grechkina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dimitra Pavlou | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Anastasia Grechkina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dimitra Pavlou | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Anastasia Grechkina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Dimitra Pavlou | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
25.10.05, 18 rokov
25.10.05, 18 rokov
Dimitra Pavlou vs. Anastasia Grechkina - Vzájomné zápasy
09.11.22 | 1. kolo | Dimitra Pavlou | Anastasia Grechkina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
03.11.22 | 2. kolo | Dimitra Pavlou | Anastasia Grechkina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Dimitra Pavlou form & Anastasia Grechkina form
Dimitra Pavlou - posledné zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.04.24 2. kolo | vs. Eva Maria Ionescu | 6-1, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Split - antuka | ||||
01.04.24 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-4, 3-6, 1-4, - Dimitra Pavlou - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Seone Mendez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-71, 7-61, 6-74 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
04.12.23 kvalifik. | vs. Leonie Kung | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Cristina Dinu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-63, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Jana Bojovic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Lara Salden | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Lucie Urbanova | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Noa Krznaric | 3-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
28.09.23 3. kolo | vs. Dominika Salkova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Zoe Crimmel | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Anastasia Grechkina - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
05.04.24 štvrťfinále | vs. Daria Egorova | 6-4, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Anastasia Golubkova | 7-610, 6-3 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
02.04.24 kvalifik. | vs. Karolina Mrazikova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Sofiya Volkova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Carolin Raschdorf | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Ada Kumru | 1-4, - Anastasia Grechkina - skreč | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Nicol Novak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Xuanyu Chen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 6-710 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Sofia Snitko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Manon Leonard | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Renata Jamrichova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Sara Daavettila | 6-3, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 2-6 | detail zápasu |