ZÁPAS
16.12.19 | 1. kolo kval. | Diana Demidova | Jantje Tilbuerger | - nenastúpil(a/i) | W15 Antalya | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Diana Demidova vs. Jantje Tilbuerger - Vzájomné zápasy
16.12.19 | 1. kolo kval. | Diana Demidova | Jantje Tilbuerger | Jantje Tilbuerger - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Diana Demidova form & Jantje Tilbuerger form
Diana Demidova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Daria Egorova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Luna Vujovic | 1-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Denise Valente | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Denisa Hindova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Martina Marusinova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 1-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Remetean | 5-1, Daria Remetean - skreč | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.12.23 semifinále | vs. Anastasia Safta | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.12.23 štvrťfinále | vs. Ekaterina Ivanova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Karine Sarkisova | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Jantje Tilbuerger - posledné zápasy
W35 Naples - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
29.09.23 štvrťfinále | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-74, 1-2, - Jantje Tilbuerger - skreč | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Hannah Viller Moller | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 kvalifik. | vs. Anna Zyryanova | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Petkovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.06.23 štvrťfinále | vs. Enola Chiesa | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Orlando - tvrdý | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Eleana Yu | 6-1, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
17.01.23 kvalifik. | vs. Maya Joint | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
10.01.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 7-63, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Champaign - tvrdý | ||||
09.11.22 2. kolo | vs. Ashley Yeah | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.22 1. kolo | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 7-5 | detail zápasu |