ZÁPAS
16.05.23 | 1. kolo | Destanee Aiava | Punnin Kovapitukted | 6-4, 6-0 | W25 Incheon | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Destanee Aiava | Punnin Kovapitukted | |
1. podanie % | 36/50 (72%) | 33/51 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/36 (61%) | 13/33 (39%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/14 (43%) | 8/18 (44%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 30/51 (59%) | 22/50 (44%) |
Vyhrané body celkom | 58/101 (57%) | 43/101 (43%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Destanee Aiava | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Destanee Aiava | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-3 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Destanee Aiava | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Destanee Aiava | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Destanee Aiava | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Destanee Aiava | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Destanee Aiava | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Destanee Aiava | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Destanee Aiava vs. Punnin Kovapitukted - Vzájomné zápasy
16.05.23 | 1. kolo | Destanee Aiava | Punnin Kovapitukted | 6-4, 6-0 | detail zápasu | W25 Incheon | tvrdý |
Destanee Aiava form & Punnin Kovapitukted form
Destanee Aiava - posledné zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Naiktha Bains | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Amarni Banks | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Dayeon Back | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Aoi Ito | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Sara Saito | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Renata Zarazua | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Lulu Sun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 2-6, - Destanee Aiava - skreč | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Taylah Preston | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Haruna Arakawa | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Astra Sharma | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Maya Joint | 6-75, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Su Jeong Jang | 6-3, 6-75, 7-67 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Eri Hozumi | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Taylah Preston | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Erika Sema | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Yui Chikaraishi | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Punnin Kovapitukted - posledné zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Alana Subasic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Yuki Naito | 3-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Olivia Quigley | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Miho Kuramochi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Nanari Katsumi | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Isabella Cetinay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Sienna Leeson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Jessie Aney | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sonal Patil | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Naho Sato | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
05.01.24 štvrťfinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Hikaru Sato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Isabel Pascual Montalvo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Shuoran Wang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Aunchisa Chanta | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Yifan Sun | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Laura Cilekova | 3-6, 6-75 | detail zápasu |