ZÁPAS
10.06.19 | 1. kolo kval. | Despina Papamichail | Louise Lampla | 6-0, 6-0 | W60 Barcelona | antuka |
ŠTATISTIKY
Despina Papamichail | Louise Lampla | |
1. podanie % | 24/41 (59%) | 25/32 (78%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/24 (71%) | 6/25 (24%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/17 (59%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/32 (75%) | 14/41 (34%) |
Vyhrané body celkom | 51/73 (70%) | 22/73 (30%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Louise Lampla | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Despina Papamichail | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Louise Lampla | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Despina Papamichail | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Louise Lampla | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Despina Papamichail | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Louise Lampla | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Despina Papamichail | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Louise Lampla | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Despina Papamichail | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Louise Lampla | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Despina Papamichail | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
29.11.94, 29 rokov
13 684 $
29.11.94, 29 rokov
13 684 $
Despina Papamichail vs. Louise Lampla - Vzájomné zápasy
10.06.19 | 1. kolo kval. | Despina Papamichail | Louise Lampla | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W60 Barcelona | antuka |
10.01.18 | 1. kolo | Despina Papamichail | Louise Lampla | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Despina Papamichail form & Louise Lampla form
Despina Papamichail - posledné zápasy
W75 Chiasso - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 7-5, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
09.04.24 Rubber 1 | vs. Aleksandra Krunic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.24 Rubber 1 | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Terrassa - antuka | ||||
29.03.24 semifinále | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.24 štvrťfinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Sara Dols | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Lois Boisson | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Victoria Hu | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Danielle Rose Collins | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Victoria Hu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Solana Sierra | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Louise Lampla - posledné zápasy
W15 Madrid - antuka | ||||
07.12.20 1. kolo kval. | vs. Vitoria Solis Urdiales | 6-2, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Blanca Alvarez Rojas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Platja - antuka | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Oeiras - antuka | ||||
18.08.20 kvalifik. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.08.20 2. kolo kval. | vs. Fiona Codino | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Beatriz Casaca | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Tiscornia | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Josephine Boualem | 6-3, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Julia Lovqvist | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Dijon - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Madrid - tvrdý | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Andjela Sebrek | 6-0, 6-0 | detail zápasu |