ZÁPAS
08.10.22 | semifinále | Denislava Glushkova | Rebeka Stolmar | 6-4, 2-1, - skreč | W25 Sozopol | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Denislava Glushkova | Rebeka Stolmar | |
1. podanie % | 24/42 (57%) | 28/36 (78%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/24 (75%) | 15/28 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/18 (28%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 19/36 (53%) | 19/42 (45%) |
Vyhrané body celkom | 42/78 (54%) | 36/78 (46%) |
Dvojchyby | 9 | 1 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Rebeka Stolmar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Denislava Glushkova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Rebeka Stolmar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Denislava Glushkova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Rebeka Stolmar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denislava Glushkova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Rebeka Stolmar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Denislava Glushkova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Rebeka Stolmar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Denislava Glushkova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Rebeka Stolmar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Denislava Glushkova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Rebeka Stolmar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Denislava Glushkova | 2-1 | |
0-0 | ||
2-1 |
3 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Denislava Glushkova vs. Rebeka Stolmar - Vzájomné zápasy
08.10.22 | semifinále | Denislava Glushkova | Rebeka Stolmar | 6-4, 2-1, Rebeka Stolmar - skreč | detail zápasu | W25 Sozopol | tvrdý |
Denislava Glushkova form & Rebeka Stolmar form
Denislava Glushkova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Luna Vujovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Anna Gabric | 7-5, 5-7, 7-613 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Anika Jaskova | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tyra Caterina Grant | 4-6, 6-4, Tyra Caterina Grant - skreč | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Francesca Jones | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Luisa Hrda | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Leticia Romanova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Pia Lovric | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Linda Sevcikova | 7-66, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-66, 1-6, 4-2, Claudia Hoste Ferrer - skreč | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 4-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.12.23 štvrťfinále | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Madelief Hageman | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Stefana Lazar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Francesca Pace | 7-5, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Noka Juric | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Rebeka Stolmar - posledné zápasy
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Astra Sharma | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Orlando - tvrdý | ||||
06.02.23 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 1-6, - Rebeka Stolmar - skreč | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-72, 2-2, - Rebeka Stolmar - skreč | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
08.10.22 semifinále | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 1-2, - Rebeka Stolmar - skreč | detail zápasu | |
07.10.22 štvrťfinále | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
06.10.22 2. kolo | vs. Anna Brogan | 1-6, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Carole Monnet | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.22 kvalifik. | vs. Oceane Babel | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Zdena Safarova | 0-6, 6-0, 3-10 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.22 kvalifik. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Amanda Carreras | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Mogyorod - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Anna Siskova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
25.07.22 1. kolo | vs. Olga Helmi | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Adriana Pellizzari | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
18.07.22 kvalifik. | vs. Pei-Chi Lee | 6-2, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
10.07.22 kvalifik. | vs. Kateryna Baindl | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.07.22 1. kolo kval. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
28.06.22 kvalifik. | vs. Tamara Curovic | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
08.06.22 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.06.22 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-0, 7-60 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.06.22 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
31.05.22 1. kolo | vs. Aliona Falei | 6-2, 6-2 | detail zápasu |