ZÁPAS
17.04.22 | 1. kolo kval. | Demi Tran | Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 6-2, 10-7 | W25 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Demi Tran vs. Eliessa Vanlangendonck - Vzájomné zápasy
30.11.22 | 1. kolo | Eliessa Vanlangendonck | Demi Tran | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
17.04.22 | 1. kolo kval. | Demi Tran | Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | W25 Monastir | tvrdý |
Demi Tran form & Eliessa Vanlangendonck form
Demi Tran - posledné zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Yiming Dang | 3-6, 7-61, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Carle Botha | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Danielle Dai Chapman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Yiming Dang | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Carle Botha | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 5-7, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Yubarani Banerjee | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Yashaswini Panwar | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Na Hyun Kang | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Sandra Mahbouli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Eun Seo Kim | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Seo Yun Choi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Vittoria Modesti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Angelina Wirges | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu |
Eliessa Vanlangendonck - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - skreč | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | detail zápasu |