ZÁPAS
12.10.21 | kvalifik. | Daria Lopatetskaya | Shiho Akita | 6-4, 4-6, 10-6 | W25 Lagos | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Daria Lopatetskaya | Shiho Akita | |
1. podanie % | 40/65 (62%) | 62/87 (71%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/40 (60%) | 38/62 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/25 (40%) | 5/25 (20%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 5/8 (63%) |
Vyhrané body z returnu | 44/87 (51%) | 31/65 (48%) |
Vyhrané body celkom | 78/152 (51%) | 74/152 (49%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Shiho Akita | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Daria Lopatetskaya | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP] | ||
2-2 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daria Lopatetskaya | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Daria Lopatetskaya | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Daria Lopatetskaya | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daria Lopatetskaya | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Shiho Akita | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 7-3, 8-3, 9-3, 9-4, 9-5, 9-6 | ||
10-6 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Daria Lopatetskaya vs. Shiho Akita - Vzájomné zápasy
12.10.21 | kvalifik. | Daria Lopatetskaya | Shiho Akita | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | W25 Lagos | tvrdý |
Daria Lopatetskaya form & Shiho Akita form
Daria Lopatetskaya - posledné zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 0-6, 0-1, - Daria Lopatetskaya - skreč | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-74, 7-66 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Lisa Zaar | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 0-4, - Daria Lopatetskaya - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Garcia | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 5-7, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Laura Boehner | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Dubik | Katsiaryna Dubik - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 7-5, 6-74 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Manuela Mijovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
03.08.23 štvrťfinále | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Joy De Zeeuw | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Nina Vargova | 2-6, 0-4, - Daria Lopatetskaya - skreč | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Shiho Akita - posledné zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Cristina Dinu | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Eri Hozumi | 6-3, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Roisin Gilheany | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Lea Ma | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Diana Badalyan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Aoi Ito | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 2-0, Nagi Hanatani - skreč | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 2-4, - Shiho Akita - skreč | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Akiko Omae | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Ari Matsumoto | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Vaidehi Chaudhari | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-6, - Shiho Akita - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Kashiwa - tvrdý | ||||
09.06.23 štvrťfinále | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, - Shiho Akita - skreč | detail zápasu |