ZÁPAS
22.11.21 | 1. kolo kval. | Darya Shauha | Sofiia Suslova | 6-1, 6-1 | W15 Kazan | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Darya Shauha | Sofiia Suslova | |
1. podanie % | 23/49 (47%) | 17/36 (47%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/23 (78%) | 5/17 (29%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/26 (54%) | 7/19 (37%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 24/36 (67%) | 17/49 (35%) |
Vyhrané body celkom | 56/85 (66%) | 29/85 (34%) |
Dvojchyby | 5 | 7 |
Esá | 5 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Darya Shauha | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sofiia Suslova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Darya Shauha | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Sofiia Suslova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darya Shauha | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Sofiia Suslova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Darya Shauha | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Sofiia Suslova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Darya Shauha | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Sofiia Suslova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Darya Shauha | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Sofiia Suslova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darya Shauha | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Sofiia Suslova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
09.08.04, 19 rokov
09.08.04, 19 rokov
Darya Shauha vs. Sofiia Suslova - Vzájomné zápasy
22.11.21 | 1. kolo kval. | Darya Shauha | Sofiia Suslova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Kazan | tvrdý I. |
Darya Shauha form & Sofiia Suslova form
Darya Shauha - posledné zápasy
W25 Astana - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-76, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Petra Hule | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Joao Fonseca | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 7-62, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Olga Helmi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Javiera Verdugo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Polina Iatcenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Meiling Wang | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 3-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Tabeth Tadoum | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Jasmine Conway | 6-4, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.23 finále | vs. Ho Ching Wu | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.23 semifinále | vs. Klaudija Bubelyte | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
03.02.23 štvrťfinále | vs. Kira Pavlova | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
02.02.23 2. kolo | vs. Selina Dal | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.02.23 1. kolo | vs. Chiara Girelli | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Aliona Falei | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.22 finále | vs. Aliona Falei | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
01.10.22 semifinále | vs. Yasmin Ezzat | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
30.09.22 štvrťfinále | vs. Polina Iatcenko | 7-64, 2-0, Polina Iatcenko - skreč | detail zápasu |
Sofiia Suslova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Anja Stankovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.12.22 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.12.22 kvalifik. | vs. Tamara Sramkova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Florence Fedeli | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
22.11.22 kvalifik. | vs. Alana Tuayeva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 2-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Valeriia Ilmeneva | 6-3, 3-0, Valeriia Ilmeneva - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 7-5, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Darya Shauha | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Alena Bairasheuskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 5-7, 6-3, 10-3 | detail zápasu |