ZÁPAS
08.06.22 | 2. kolo | Darya Astakhova | Alexandra Shubladze | 6-1, 6-2 | W25 Tbilisi | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Darya Astakhova | Alexandra Shubladze | |
1. podanie % | 36/47 (77%) | 41/57 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/36 (72%) | 18/41 (44%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/11 (45%) | 5/16 (31%) |
Vyhrané break-bally | 5/16 (31%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 34/57 (60%) | 16/47 (34%) |
Vyhrané body celkom | 65/104 (63%) | 39/104 (38%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Alexandra Shubladze | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darya Astakhova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Alexandra Shubladze | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Darya Astakhova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Alexandra Shubladze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darya Astakhova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Alexandra Shubladze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Darya Astakhova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alexandra Shubladze | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Darya Astakhova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Alexandra Shubladze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Darya Astakhova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Alexandra Shubladze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Darya Astakhova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Alexandra Shubladze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Darya Astakhova vs. Alexandra Shubladze - Vzájomné zápasy
08.06.22 | 2. kolo | Darya Astakhova | Alexandra Shubladze | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W25 Tbilisi | tvrdý |
Darya Astakhova form & Alexandra Shubladze form
Darya Astakhova - posledné zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Emerson Jones | 4-6, 3-2, - Darya Astakhova - skreč | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
26.11.23 finále | vs. Taylah Preston | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Joanna Garland | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Maya Joint | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Ella Seidel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 6-0, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 0-4, - Darya Astakhova - skreč | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
20.08.23 finále | vs. Gergana Topalova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
19.08.23 semifinále | vs. Dalila Jakupovic | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
18.08.23 štvrťfinále | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Verena Meliss | 7-66, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
21.07.23 štvrťfinále | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 3-3, - Darya Astakhova - skreč | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu |
Alexandra Shubladze - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 0-1, - Alexandra Shubladze - skreč | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Joelle Steur | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Martina Colmegna | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tara Wurth | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Carmen Andreea Herea | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Aya El Aouni | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 3. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Ada Kumru | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Kira Pavlova | 6-1, 2-0, Kira Pavlova - skreč | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kuznetsova | 5-0, Ekaterina Kuznetsova - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Ekaterina Shalimova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Jenny Duerst | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Annelin Bakker | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Margherita Marcon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Marina Melnikova | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-2 | detail zápasu |