ZÁPAS
08.03.21 | 2. kolo kval. | Darja Vidmanova | Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 6-2 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Darja Vidmanova vs. Ilinca Dalina Amariei - Vzájomné zápasy
08.03.21 | 2. kolo kval. | Darja Vidmanova | Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Darja Vidmanova form & Ilinca Dalina Amariei form
Darja Vidmanova - posledné zápasy
W60 Olomouc - antuka | ||||
20.07.22 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.22 1. kolo | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
12.07.22 kvalifik. | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Versmold - antuka | ||||
04.07.22 kvalifik. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Den - antuka | ||||
27.06.22 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
14.09.21 kvalifik. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Linda Noskova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
12.08.21 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.21 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
30.07.21 štvrťfinále | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.07.21 2. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.21 1. kolo | vs. Vilma Krebs Hyllested | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Johana Markova | 4-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Wimbledon (juniors) - tráva | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
French Open - antuka | ||||
09.06.21 3. kolo | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.06.21 2. kolo | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.06.21 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-4, 6-710, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
29.05.21 semifinále | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.21 štvrťfinále | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Ilinca Dalina Amariei - posledné zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
24.02.24 štvrťfinále | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - skreč | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - skreč | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
12.01.24 3. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - skreč | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 4-6, 0-3, - Ilinca Dalina Amariei - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 6-75, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 5-7 | detail zápasu |