ZÁPAS
25.11.22 | štvrťfinále | Darja Semenistaja | Misaki Matsuda | 2-6, 6-2, 6-2 | W25 Heraklion | antuka |
ŠTATISTIKY
Darja Semenistaja | Misaki Matsuda | |
1. podanie % | 75/108 (69%) | 54/67 (81%) |
Vyhrané body z 1.podania | 43/75 (57%) | 26/54 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/33 (45%) | 5/13 (38%) |
Vyhrané break-bally | 7/12 (58%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané body z returnu | 36/67 (54%) | 50/108 (46%) |
Vyhrané body celkom | 94/175 (54%) | 81/175 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Misaki Matsuda | |
Darja Semenistaja | 0-1 | |
0-0, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
0-2 | Misaki Matsuda | |
0-0, 0-15 | ||
Darja Semenistaja | 0-3 | |
0-0, 15-0, A-40 | ||
1-3 | Misaki Matsuda | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Darja Semenistaja | 2-3 | |
0-0, 40-40 | ||
2-5 | Misaki Matsuda | |
0-0, 30-40, 40-A | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Misaki Matsuda | |
0-0, 40-A | ||
1-0 | Misaki Matsuda | |
0-0, 40-15[BP] | ||
1-2 | Misaki Matsuda | |
0-0 | ||
Darja Semenistaja | 2-2 | |
0-0, 40-30 | ||
3-2 | Misaki Matsuda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-2 | Misaki Matsuda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Darja Semenistaja | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Misaki Matsuda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darja Semenistaja | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Misaki Matsuda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Darja Semenistaja | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
4-1 | Misaki Matsuda | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Darja Semenistaja | 5-1 | |
0-0, 40-15 | ||
5-2 | Misaki Matsuda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Darja Semenistaja vs. Misaki Matsuda - Vzájomné zápasy
25.11.22 | štvrťfinále | Darja Semenistaja | Misaki Matsuda | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | W25 Heraklion | antuka |
Darja Semenistaja form & Misaki Matsuda form
Darja Semenistaja - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Laura Siegemund | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Arina Rodionova | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mccartney Kessler | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Xiyu Wang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-72, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
11.02.24 finále | vs. Storm Hunter | 5-7, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Saki Imamura | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Alexandra Eala | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Naho Sato | 6-1, 6-72, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Maya Joint | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Timea Babos | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
21.01.24 finále | vs. Carole Monnet | 6-1, 3-0, Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Naho Sato | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 6-75, 5-1, Polina Kudermetova - skreč | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Lena Papadakis | 7-65, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Misaki Matsuda - posledné zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Emerson Jones | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Alana Subasic | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Natalie Gaft | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jelena Cvijanovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Yingqun Sun | 7-66, 2-0, Yingqun Sun - skreč | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Ena Shibahara | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 6-3, 5-1, Yuki Naito - skreč | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
30.12.23 semifinále | vs. Moyuka Uchijima | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.12.23 štvrťfinále | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Akiko Omae | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.12.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Erika Sema | 6-4, 2-4, - Misaki Matsuda - skreč | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Alicia Smith | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
14.09.23 štvrťfinále | vs. Taylah Preston | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Tenika Mcgiffin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Lisa Mays | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Melisa Ercan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 2-6 | detail zápasu |