ZÁPAS
19.08.18 | 2. kolo kval. | Daria Solovyeva | Cosima Trinity Calinescu | 6-0, 6-3 | Bucharest | antuka |
ŠTATISTIKY
Rusko
28.05.00, 23 rokov
28.05.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
17.02.02, 22 rokov
17.02.02, 22 rokov
Daria Solovyeva vs. Cosima Trinity Calinescu - Vzájomné zápasy
19.08.18 | 2. kolo kval. | Daria Solovyeva | Cosima Trinity Calinescu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Bucharest | antuka |
Daria Solovyeva form & Cosima Trinity Calinescu form
Daria Solovyeva - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Lina Qostal | 6-2, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Mingfang Zhu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Coralie Garrigues | 0-6, 0-2, - Daria Solovyeva - skreč | detail zápasu | |
06.10.19 kvalifik. | vs. Sophia Intert | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Karoline Laursen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Anastasia Bursa | 3-6, 0-2, - Daria Solovyeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Yuval Keren | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Syria La Cerra | 4-6, 2-3, - Daria Solovyeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Mio Kozaki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Leila Epstein | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Dewi Dijkman | 6-74, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.04.19 kvalifik. | vs. Axana Mareen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Elena Di Battista | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
25.03.19 kvalifik. | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Sarah Lee | - | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Mariia Hlahola | 4-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Eva Prokopenko | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Cosima Trinity Calinescu - posledné zápasy
W25 Den - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Marie Temin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Lynda Benkaddour | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.21 kvalifik. | vs. Luana Plaza Araujo | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.12.21 2. kolo kval. | vs. Pia Praefke | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Valentina Mutilba | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Julia Riera | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.11.21 2. kolo kval. | vs. Maria Zolotukhina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.11.21 kvalifik. | vs. Lucia Martinez Gomez | 7-63, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
21.09.21 kvalifik. | vs. Arianna Zucchini | 1-6, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Habiba El_anany | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Britney Chiu | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
13.09.21 kvalifik. | vs. Clarisse Aussert | 2-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Leire De Ezcurra | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Saint - antuka | ||||
06.09.21 kvalifik. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Leire De Ezcurra | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Aix - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Marine Szostak | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.21 kvalifik. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Rose Alix Vidal | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Anouk Koevermans | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Layla Bryant | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Erwitte - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Elena Jamshidi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-2, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Yasmeen Ghaoui | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 4-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu |